DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Centralna (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 24.04.14, Przyjazdy 10:00 aktualnie


Przyjazdy

(10:00 - 11:00)

Czas Kurs Z kierunku Peron/stacja/przystanek
10:00 KM 19607 KM 19607
KM 906
Warszawa Zach. per.8
Warszawa Zach. per.8 09:47 - Warszawa Kasprzaka 09:50 - Warszawa Koło 09:53 - Warszawa Gdańska 10:00
Warszawa Gdańska
10:00 KM 19406 KM 19406
KM 301
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 09:52 - Warszawa Stadion 09:54 - Warszawa Powiśle 09:58 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:00
Warszawa Śródm. (PKP)
10:00 KM 91410 KM 91410
KM 301
Łowicz Główny
Łowicz Główny 08:25 - Sochaczew 08:50 - Błonie 09:28 - Płochocin 09:33 - Ożarów Mazowiecki 09:38 - Warszawa Gołąbki 09:42 • Warszawa Włochy 09:48 - Warszawa Zachodnia 09:54 - Warszawa Ochota 09:58 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:00
Warszawa Śródm. (PKP)
10:02 WKD 208 WKD 208
Milanówek Grudów
Milanówek Grudów 09:10 - Komorów 09:33 - Pruszków WKD 09:35 - Tworki 09:37 - Malichy 09:39 - Reguły 09:41 • Warszawa Reduta Ord. 09:55 - Warszawa Zach.WKD 09:58 - Warszawa Ochota WKD 10:00 - Warszawa Śródm.WKD 10:02
Warszawa Śródm.WKD
10:03 KM 91850 KM 91850
KM 203
Siedlce
Siedlce 08:27 - Sulejówek Miłosna 09:33 - Sulejówek 09:35 - Warszawa-Wola Grzyb. 09:37 - Warszawa-Wesoła 09:40 - Warszawa Rembertów 09:44 • Warszawa Wschodnia 09:55 - Warszawa Stadion 09:58 - Warszawa Powiśle 10:01 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:03
Warszawa Śródm. (PKP)
10:04 KM 91314 KM 91314
KM 103
Grodzisk Maz. (PKP)
Grodzisk Maz. (PKP) 09:25 - Brwinów 09:33 - Pruszków 09:39 - Piastów 09:43 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 09:46 - Warszawa Ursus 09:48 • Warszawa Włochy 09:52 - Warszawa Zachodnia 09:58 - Warszawa Ochota 10:02 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:04
Warszawa Śródm. (PKP)
10:05 IR 72110 IR 72110
WARTA
Poznań Główny
Poznań Główny 06:40 - Września 07:11 - Słupca 07:26 - Konin 07:52 - Koło 08:11 - Kutno 08:44 - Łowicz Główny 09:10 - Warszawa Gdańska 10:05
Warszawa Gdańska
10:07 KM 19519 KM 19519
KM 705
Warszawa Zachodnia
Warszawa Zachodnia 10:02 - Warszawa Ochota 10:06 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:07
Warszawa Śródm. (PKP)
10:08 KM 19962 KM 19962
KM 101
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 10:00 - Warszawa Stadion 10:02 - Warszawa Powiśle 10:06 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:08
Warszawa Śródm. (PKP)
10:09 TLK 91102 TLK 91102
SOPLICA
Łódź Kaliska
Łódź Kaliska 08:04 - Łódź Widzew 08:27 - Koluszki 08:44 - Skierniewice 09:08 - Żyrardów 09:29 - Warszawa Zachodnia 10:04 - Warszawa Centralna 10:09
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Żyrardów - Radziwiłłów Maz.) Z powodu usterki technicznej opóźnienia pociągów do około 15 minut.
I/7
 
10:11 KM 91518 KM 91518
KM 705
Otwock
Otwock 09:28 - Warszawa Falenica 09:39 - Warszawa Miedzeszyn 09:42 - Warszawa Radość 09:44 - Warszawa Międzylesie 09:47 - Warszawa Anin 09:49 • Warszawa Wschodnia 10:03 - Warszawa Stadion 10:06 - Warszawa Powiśle 10:09 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:11
Warszawa Śródm. (PKP)
10:13 EIC 8102 EIC 8102
CHROBRY
Szczecin Główny
Szczecin Główny 04:49 - Szczecin Dąbie 05:08 - Stargard Szczeciński 05:24 - Krzyż 06:17 - Poznań Główny 07:30 - Kutno 09:02 - Warszawa Gdańska 10:13
Warszawa Gdańska
10:15 KM 12616 KM 12616
KM 803
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 10:07 - Warszawa Stadion 10:09 - Warszawa Powiśle 10:13 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:15
Warszawa Śródm. (PKP)
10:15 KM 21620 KM 21620
KM 803
Radom
Radom 07:43 - Piaseczno 09:37 - Nowa Iwiczna 09:42 - Warszawa Służewiec 09:57 - Warszawa Żwirki i Wigury 09:59 - Warszawa Rakowiec 10:01 • Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 10:04 - Warszawa Zachodnia 10:09 - Warszawa Ochota 10:13 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:15
Warszawa Śródm. (PKP)
10:17 WKD 410 WKD 410
Komorów
Komorów 09:48 - Pruszków WKD 09:50 - Tworki 09:52 - Malichy 09:54 - Reguły 09:56 - Michałowice 09:59 • Warszawa Reduta Ord. 10:10 - Warszawa Zach.WKD 10:13 - Warszawa Ochota WKD 10:15 - Warszawa Śródm.WKD 10:17
Warszawa Śródm.WKD
10:19 KM 19312 KM 19312
KM 103
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 10:11 - Warszawa Stadion 10:13 - Warszawa Powiśle 10:17 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:19
Warszawa Śródm. (PKP)
10:20 SKW 11554 SKW 11554
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Lot. Chopina 09:58 - Warszawa Służewiec 10:01 - Warszawa Żwirki i Wigury 10:04 - Warszawa Rakowiec 10:06 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 10:09 - Warszawa Zachodnia 10:15 - Warszawa Centralna 10:20
III/2
 
10:22 SKW 1 SKW 1
Pruszków
Pruszków 09:58 - Piastów 10:02 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 10:05 - Warszawa Ursus 10:07 - Warszawa Włochy 10:10 - Warszawa Zachodnia 10:16 - Warszawa Ochota 10:20 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:22
Warszawa Śródm. (PKP)
10:22 SKW 2 SKW 2
Sulejówek Miłosna
Sulejówek Miłosna 09:51 - Sulejówek 09:54 - Warszawa-Wola Grzyb. 09:56 - Warszawa-Wesoła 09:59 - Warszawa Rembertów 10:04 - Warszawa Wschodnia 10:14 - Warszawa Stadion 10:17 - Warszawa Powiśle 10:20 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:22
Warszawa Śródm. (PKP)
10:26 SKW 1 SKW 1
Otwock
Otwock 09:43 - Warszawa Falenica 09:54 - Warszawa Miedzeszyn 09:57 - Warszawa Radość 09:59 - Warszawa Międzylesie 10:02 - Warszawa Anin 10:04 • Warszawa Wschodnia 10:18 - Warszawa Stadion 10:21 - Warszawa Powiśle 10:24 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:26
Warszawa Śródm. (PKP)
10:26 SKW 2 SKW 2
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Lot. Chopina 10:05 - Warszawa Służewiec 10:08 - Warszawa Żwirki i Wigury 10:11 - Warszawa Rakowiec 10:13 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 10:15 - Warszawa Zachodnia 10:20 - Warszawa Ochota 10:24 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:26
Warszawa Śródm. (PKP)
10:30 KM 19855 KM 19855
KM 203
Warszawa Zachodnia
Warszawa Zachodnia 10:24 - Warszawa Ochota 10:28 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:30
Warszawa Śródm. (PKP)
10:32 KM 15651 KM 15651
KME 91
Warszawa Zach. per.8
Warszawa Zach. per.8 10:19 - Warszawa Kasprzaka 10:22 - Warszawa Koło 10:25 - Warszawa Gdańska 10:32
Warszawa Gdańska
10:32 WKD 124 WKD 124
Grodzisk Maz.Radon.
Grodzisk Maz.Radon. 09:35 - Komorów 10:03 - Pruszków WKD 10:05 - Tworki 10:07 - Malichy 10:09 - Reguły 10:11 • Warszawa Reduta Ord. 10:25 - Warszawa Zach.WKD 10:28 - Warszawa Ochota WKD 10:30 - Warszawa Śródm.WKD 10:32
Warszawa Śródm.WKD
10:33 TLK 54104 TLK 54104
KORMORAN
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 07:15 - Olsztyn Zach. 07:19 - Działdowo 08:26 - Mława 08:47 - Ciechanów 09:08 - Nasielsk 09:32 • Modlin 09:43 - Legionowo 09:56 - Warszawa Wschodnia 10:25 - Warszawa Centralna 10:33
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna) Z powodu prac inwestycyjnych prowadzących na moście 40 pociągów Intercity skierowano przez st. Warszawa Gdańska, 5 pociągów kursuje po układzie podmiejskim, oraz 5 pociągów kończy bieg na stacji Warszawa Centralna. Pociągi Przewozów Regionalnych - 3 skierowano przez Warszawę Gdańską 1 pociąg kursuje po układzie podmiejskim, pociągi relacji Warszawa- Łódź kończą i rozpoczynają bieg na stacji Warszawa Centralna.
II/3
 
10:34 KM 91808 KM 91808
KM 205
Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki 09:47 - Sulejówek Miłosna 10:07 - Sulejówek 10:09 - Warszawa-Wola Grzyb. 10:12 - Warszawa-Wesoła 10:14 - Warszawa Rembertów 10:19 • Warszawa Wschodnia 10:26 - Warszawa Stadion 10:29 - Warszawa Powiśle 10:32 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:34
Warszawa Śródm. (PKP)
10:34 KM 91964 KM 91964
KM 102
Żyrardów
Żyrardów 09:39 - Grodzisk Maz. (PKP) 09:55 - Pruszków 10:10 - Piastów 10:14 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 10:17 - Warszawa Ursus 10:19 • Warszawa Włochy 10:22 - Warszawa Zachodnia 10:28 - Warszawa Ochota 10:32 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:34
Warszawa Śródm. (PKP)
10:37 KM 19557 KM 19557
KM 703
Warszawa Zachodnia
Warszawa Zachodnia 10:32 - Warszawa Ochota 10:36 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:37
Warszawa Śródm. (PKP)
10:38 SKW 92434 SKW 92434
Legionowo Piaski
Legionowo Piaski 10:13 - Legionowo 10:16 - Warszawa Choszczówka 10:20 - Warszawa Płudy 10:23 - Warszawa Żerań 10:26 - Warszawa Toruńska 10:29 - Warszawa Praga 10:31 - Warszawa ZOO 10:35 - Warszawa Gdańska 10:38
Warszawa Gdańska
10:41 KM 91450 KM 91450
KM 302
Sochaczew
Sochaczew 09:47 - Błonie 10:10 - Płochocin 10:15 - Ożarów Mazowiecki 10:20 - Warszawa Gołąbki 10:24 - Warszawa Ursus Płn. 10:27 • Warszawa Włochy 10:30 - Warszawa Zachodnia 10:36 - Warszawa Ochota 10:40 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:41
Warszawa Śródm. (PKP)
10:41 KM 91554 KM 91554
KM 703
Pilawa
Pilawa 09:17 - Warszawa Falenica 10:09 - Warszawa Miedzeszyn 10:12 - Warszawa Radość 10:14 - Warszawa Międzylesie 10:17 - Warszawa Anin 10:19 • Warszawa Wschodnia 10:33 - Warszawa Stadion 10:36 - Warszawa Powiśle 10:39 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:41
Warszawa Śródm. (PKP)
10:45 TLK 25112 TLK 25112
CZARTORYSKI
Lublin
Lublin 08:22 - Nałęczów 08:43 - Puławy Miasto 08:59 - Dęblin 09:15 - Pilawa 09:48 - Warszawa Wschodnia 10:36 - Warszawa Centralna 10:45
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna) Z powodu prac inwestycyjnych prowadzących na moście 40 pociągów Intercity skierowano przez st. Warszawa Gdańska, 5 pociągów kursuje po układzie podmiejskim, oraz 5 pociągów kończy bieg na stacji Warszawa Centralna. Pociągi Przewozów Regionalnych - 3 skierowano przez Warszawę Gdańską 1 pociąg kursuje po układzie podmiejskim, pociągi relacji Warszawa- Łódź kończą i rozpoczynają bieg na stacji Warszawa Centralna.
Zakłócenie Opóźnienia w ruchu pociagów (Tczew - Pszczółki) Z powodu uszkodzenia toru pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.
II/1
 
10:45 SKW 92632 SKW 92632
Warszawa Zach. per.8
Warszawa Zach. per.8 10:32 - Warszawa Kasprzaka 10:35 - Warszawa Koło 10:38 - Warszawa Gdańska 10:45
Warszawa Gdańska
10:45 KM 91906 KM 91906
KM 816
Góra Kalwaria
Góra Kalwaria 09:25 - Piaseczno 10:07 - Nowa Iwiczna 10:12 - Warszawa Służewiec 10:27 - Warszawa Żwirki i Wigury 10:29 - Warszawa Rakowiec 10:31 • Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 10:34 - Warszawa Zachodnia 10:39 - Warszawa Ochota 10:43 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:45
Warszawa Śródm. (PKP)
10:47 WKD 306 WKD 306
Podkowa Leśna Gł.
Podkowa Leśna Gł. 10:05 - Komorów 10:18 - Pruszków WKD 10:20 - Tworki 10:22 - Malichy 10:24 - Reguły 10:26 • Warszawa Reduta Ord. 10:40 - Warszawa Zach.WKD 10:43 - Warszawa Ochota WKD 10:45 - Warszawa Śródm.WKD 10:47
Warszawa Śródm.WKD
10:48 IR 31120 IR 31120
MATEJKO
Kraków Główny
Kraków Główny 07:05 - Miechów 07:42 - Włoszczowa Płn. 08:27 - Warszawa Zachodnia 10:43 - Warszawa Centralna 10:48
I/5
 
10:48 SKW 1 SKW 1
Pruszków
Pruszków 10:24 - Piastów 10:28 - Warszawa Ursus Niedźwiadek 10:31 - Warszawa Ursus 10:33 - Warszawa Włochy 10:37 - Warszawa Zachodnia 10:43 - Warszawa Ochota 10:47 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:48
Warszawa Śródm. (PKP)
10:50 EIC 1703 EIC 1703
KILIŃSKI
Warszawa Wschodnia
Warszawa Wschodnia 10:41 - Warszawa Centralna 10:50
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna) Z powodu prac inwestycyjnych prowadzących na moście 40 pociągów Intercity skierowano przez st. Warszawa Gdańska, 5 pociągów kursuje po układzie podmiejskim, oraz 5 pociągów kończy bieg na stacji Warszawa Centralna. Pociągi Przewozów Regionalnych - 3 skierowano przez Warszawę Gdańską 1 pociąg kursuje po układzie podmiejskim, pociągi relacji Warszawa- Łódź kończą i rozpoczynają bieg na stacji Warszawa Centralna.
II/3
 
10:50 TLK 45109 TLK 45109
POJEZIERZE
Katowice
Katowice 05:20 - Sosnowiec Główny 05:32 - Dąbrowa Górnicza 05:41 - Zawiercie 06:18 - Myszków 06:28 - Częstochowa Osobowa 07:00 • Radomsko 07:44 - Piotrków Tryb. 08:37 - Koluszki 09:08 - Warszawa Gdańska 10:50
Zakłócenie Opóźnienia w ruchu pociagów (Tczew - Pszczółki) Z powodu uszkodzenia toru pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.
Warszawa Gdańska
10:52 SKW 11322 SKW 11322
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Lot. Chopina 10:31 - Warszawa Służewiec 10:34 - Warszawa Żwirki i Wigury 10:37 - Warszawa Rakowiec 10:39 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 10:41 - Warszawa Zachodnia 10:47 - Warszawa Centralna 10:52
III/2
 
10:52 SKW 2 SKW 2
Sulejówek Miłosna
Sulejówek Miłosna 10:23 - Sulejówek 10:26 - Warszawa-Wola Grzyb. 10:28 - Warszawa-Wesoła 10:31 - Warszawa Rembertów 10:36 - Warszawa Wschodnia 10:44 - Warszawa Stadion 10:47 - Warszawa Powiśle 10:50 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:52
Warszawa Śródm. (PKP)
10:56 SKW 1 SKW 1
Otwock
Otwock 10:13 - Warszawa Falenica 10:24 - Warszawa Miedzeszyn 10:27 - Warszawa Radość 10:29 - Warszawa Międzylesie 10:32 - Warszawa Anin 10:34 • Warszawa Wschodnia 10:48 - Warszawa Stadion 10:51 - Warszawa Powiśle 10:54 - Warszawa Śródm. (PKP) 10:56
Warszawa Śródm. (PKP)
11:00 TLK 83105 TLK 83105
SOLINA
Piła Główna
Piła Główna 05:41 - Bydgoszcz Główna 07:17 - Bydgoszcz Leśna 07:24 - Bydgoszcz Wschód 07:30 - Toruń Główny 08:06 - Włocławek 08:46 • Kutno 09:33 - Łowicz Główny 10:01 - Sochaczew 10:17 - Warszawa Gdańska 11:00
Warszawa Gdańska
11:00 SKW 2 SKW 2
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Lot. Chopina 10:39 - Warszawa Służewiec 10:42 - Warszawa Żwirki i Wigury 10:45 - Warszawa Rakowiec 10:47 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 10:49 - Warszawa Zachodnia 10:54 - Warszawa Ochota 10:58 - Warszawa Śródm. (PKP) 11:00
Warszawa Śródm. (PKP)
11:00 KM 91852 KM 91852
KM 203
Siedlce
Siedlce 09:28 - Sulejówek Miłosna 10:33 - Sulejówek 10:35 - Warszawa-Wola Grzyb. 10:37 - Warszawa-Wesoła 10:40 - Warszawa Rembertów 10:44 • Warszawa Wschodnia 10:52 - Warszawa Stadion 10:54 - Warszawa Powiśle 10:58 - Warszawa Śródm. (PKP) 11:00
Warszawa Śródm. (PKP)
    Od tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje/przystanki, wcześniej tylko najważniejsze.  

Warszawa Centralna - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Warszawa Gdańska
- Warszawa Śródm. (PKP)
- Warszawa Śródm.WKD
- Warszawa Centralna
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.04.14 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2014 TKTelekom & PKP S.A.