DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Iława Główna
Rozkład jazdy: 24.04.14 - 25.04.14, Odjazdy 23:28 aktualnie


Odjazdy

(23:28 - 09:00)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek
04:24 90633 90633
Malbork
Iława Główna 04:24 - Iława Miasto 04:28 - Ząbrowo 04:37 - Redaki 04:45 • Susz 04:52 - Prabuty 05:03 - Gdakowo 05:10 - Mikołajki Pomorskie 05:14 - Mleczewo 05:27 - Malbork 05:55
I/1
 
05:06 90741 90741
Olsztyn Główny
Iława Główna 05:06 - Rudzienice Suskie 05:13 - Pikus 05:18 - Samborowo 05:23 • Ostróda 05:31 - Stare Jabłonki 05:41 - Biesal 05:48 - Unieszewo 05:54 - Olsztyn Zach. 06:05 - Olsztyn Główny 06:09
II/5
 
05:12 59420 59420
Bydgoszcz Główna
Iława Główna 05:12 - Jamielnik 05:18 - Biskupiec Pomorski 05:25 - Lipinki 05:33 • Toruń Wschodni 06:58 - Toruń Miasto 07:02 - Toruń Główny 07:08 - Bydgoszcz Wschód 07:56 - Bydgoszcz Leśna 08:02 - Bydgoszcz Główna 08:08
I/2
 
05:23 90613 90613
Malbork
Iława Główna 05:23 - Iława Miasto 05:27 - Ząbrowo 05:36 - Redaki 05:44 • Susz 05:50 - Prabuty 06:01 - Gdakowo 06:08 - Mikołajki Pomorskie 06:13 - Mleczewo 06:26 - Malbork 06:54
I/2
 
05:55 90743 90743
Olsztyn Główny
Iława Główna 05:55 - Rudzienice Suskie 06:02 - Pikus 06:07 - Samborowo 06:12 • Ostróda 06:20 - Stare Jabłonki 06:30 - Biesal 06:37 - Unieszewo 06:43 - Olsztyn Zach. 06:54 - Olsztyn Główny 06:58
II/5
 
06:00 90610 90610
Działdowo
Iława Główna 06:00 - Smolniki 06:06 - Rakowice 06:13 - Zajączkowo Lubawskie 06:22 • Montowo 06:28 - Hartowiec 06:33 - Jeglia 06:36 - Rybno Pomorskie 06:40 - Tuczki 06:44 - Działdowo 07:08
I/2
 
06:34 90745 90745
Olsztyn Główny
Iława Główna 06:34 - Rudzienice Suskie 06:41 - Pikus 06:46 - Samborowo 06:51 • Ostróda 06:59 - Stare Jabłonki 07:09 - Biesal 07:16 - Unieszewo 07:23 - Olsztyn Zach. 07:34 - Olsztyn Główny 07:38
II/5
 
07:14 59410 59410
Bydgoszcz Główna
Iława Główna 07:14 - Jamielnik 07:20 - Biskupiec Pomorski 07:27 - Lipinki 07:35 • Toruń Wschodni 08:58 - Toruń Miasto 09:02 - Toruń Główny 09:08 - Bydgoszcz Wschód 09:47 - Bydgoszcz Leśna 09:54 - Bydgoszcz Główna 10:00
II/4
 
07:43 90101 90101
MOTŁAWA
Olsztyn Główny
Iława Główna 07:43 - Ostróda 08:03 - Stare Jabłonki 08:11 - Olsztyn Zach. 08:31 - Olsztyn Główny 08:35
I/2
 
09:00 59401 59401
Olsztyn Główny
Iława Główna 09:00 - Rudzienice Suskie 09:07 - Pikus 09:11 - Samborowo 09:17 • Ostróda 09:24 - Stare Jabłonki 09:35 - Biesal 09:42 - Unieszewo 09:49 - Olsztyn Zach. 10:00 - Olsztyn Główny 10:04
II/5
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.04.14 (Hafas 37) Aktualizacja - Rozkład CD © 2014 TKTelekom & PKP S.A.