DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Warszawa Wschodnia (Informacje ogólne)
Rozkład jazdy: 02.09.14, Odjazdy 15:59 aktualnie


Odjazdy

(15:59 - 16:59)

Czas Prognoza Kurs W kierunku

15:59   SKW 1 SKW 1
Otwock
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Olsz.Groch. 16:03 - Warszawa Gocławek 16:06 - Warszawa Wawer 16:09 • Warszawa Anin 16:11 - Warszawa Międzylesie 16:13 - Warszawa Radość 16:16 - Warszawa Miedzeszyn 16:19 - Warszawa Falenica 16:21 - Otwock 16:32
15:59   KM 19330 KM 19330
KM 103
Grodzisk Maz. (PKP)
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Stadion 16:01 - Warszawa Powiśle 16:04 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:07 • Warszawa Ochota 16:10 - Warszawa Zachodnia 16:14 - Warszawa Włochy 16:21 - Warszawa Ursus 16:25 - Piastów 16:30 - Grodzisk Maz. (PKP) 16:53
15:59   KM 98622 KM 98622
KML 1
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Wschodnia 15:59 - Warszawa Centralna 16:07 - Warszawa Zachodnia 16:16 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 16:21 - Warszawa Rakowiec 16:24 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:26 - Warszawa Służewiec 16:28 - Warszawa Lot. Chopina 16:32
16:00 TLK 12109 TLK 12109
NIDA
Kielce
Warszawa Wschodnia 16:00 - Pilawa 16:43 - Dęblin 17:14 - Pionki Zach. 17:40 - Radom 17:56 - Skarżysko-Kamienna 18:25 - Suchedniów 18:36 - Kielce 19:05
16:03 KM 98482 KM 98482
KM 311
Błonie
Warszawa Wschodnia 16:03 - Warszawa Stadion 16:05 - Warszawa Powiśle 16:08 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:11 • Warszawa Ochota 16:14 - Warszawa Zachodnia 16:18 - Warszawa Włochy 16:25 - Ożarów Mazowiecki 16:37 - Płochocin 16:42 - Błonie 16:48
16:04 D 10 D 10
POLONEZ
Moskva Belorusskaja
Warszawa Wschodnia 16:04 - Brest Central 21:03 - Minsk 02:07 - Orscha Central 04:31 - Smolensk 06:56 - Wjasma 08:45 - Moskva Belorusskaja 11:45
16:04   TLK 11011 TLK 11011
POLONEZ
Terespol
Warszawa Wschodnia 16:04 - Mińsk Mazowiecki 16:29 - Siedlce 17:01 - Łuków 17:29 - Międzyrzec Podl. 17:53 - Biała Podlaska 18:12 - Małaszewicze 18:36 - Terespol 18:45
16:04 TLK 11111 TLK 11111
PODLASIE
Kutno
Warszawa Wschodnia 16:04 - Warszawa Centralna 16:12 - Warszawa Zachodnia 16:21 - Sochaczew 16:54 - Łowicz Główny 17:11 - Żychlin 17:34 - Kutno 17:47
16:07   SKW 2 SKW 2
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 16:07 - Warszawa Rembertów 16:14 - Warszawa-Wesoła 16:19 - Warszawa-Wola Grzyb. 16:21 - Sulejówek 16:24 - Sulejówek Miłosna 16:26
16:07   KM 12626 KM 12626
KM 803
Radom
Warszawa Wschodnia 16:07 - Warszawa Stadion 16:09 - Warszawa Powiśle 16:12 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:15 • Warszawa Ochota 16:18 - Warszawa Zachodnia 16:22 - Warszawa Rakowiec 16:29 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:31 - Warszawa Służewiec 16:34 - Radom 18:49
16:09   TLK 19110 TLK 19110
KURPIŃSKI
Łódź Kaliska
Warszawa Wschodnia 16:09 - Warszawa Centralna 16:17 - Warszawa Zachodnia 16:26 - Żyrardów 17:18 - Skierniewice 17:40 - Koluszki 18:11 - Łódź Widzew 18:28 - Łódź Chojny 18:37 - Łódź Kaliska 18:46
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Żyrardów - Radziwiłłów Maz.) Z powodu usterki technicznej spodziewane opóźnienia pociągów do około 30 minut.
16:11   KM 19374 KM 19374
KM 102
Żyrardów
Warszawa Wschodnia 16:11 - Warszawa Stadion 16:13 - Warszawa Powiśle 16:16 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:19 • Warszawa Ochota 16:22 - Warszawa Zachodnia 16:26 - Warszawa Włochy 16:34 - Warszawa Ursus 16:38 - Piastów 16:44 - Żyrardów 17:26
16:11   KM 19815 KM 19815
KM 205
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 16:11 - Warszawa Rembertów 16:17 - Warszawa-Wesoła 16:21 - Warszawa-Wola Grzyb. 16:24 • Sulejówek 16:26 - Sulejówek Miłosna 16:29 - Halinów 16:32 - Cisie 16:36 - Dębe Wielkie 16:39 - Mińsk Mazowiecki 16:49
16:14   SKW 2 SKW 2
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Wschodnia 16:14 - Warszawa Stadion 16:16 - Warszawa Powiśle 16:19 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:22 • Warszawa Ochota 16:25 - Warszawa Zachodnia 16:29 - Warszawa Rakowiec 16:36 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:38 - Warszawa Służewiec 16:41 - Warszawa Lot. Chopina 16:45
16:17   EIC 1701 EIC 1701
LECH
Zielona Góra
Warszawa Wschodnia 16:17 - Warszawa Centralna 16:25 - Warszawa Zachodnia 16:34 - Poznań Główny 18:59 - Nowy Tomyśl 19:33 - Zbąszynek 19:48 - Sulechów 20:08 - Zielona Góra 20:30
16:18   KM 19565 KM 19565
KM 703
Pilawa
Warszawa Wschodnia 16:18 - Warszawa Olsz.Groch. 16:22 - Warszawa Gocławek 16:25 - Warszawa Wawer 16:28 • Warszawa Anin 16:30 - Warszawa Międzylesie 16:32 - Warszawa Radość 16:35 - Warszawa Miedzeszyn 16:38 - Warszawa Falenica 16:40 - Pilawa 17:36
16:18 KM 98462 KM 98462
KM 309
Sochaczew
Warszawa Wschodnia 16:18 - Warszawa Stadion 16:20 - Warszawa Powiśle 16:23 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:26 • Warszawa Ochota 16:29 - Warszawa Zachodnia 16:33 - Warszawa Włochy 16:40 - Ożarów Mazowiecki 16:50 - Błonie 17:00 - Sochaczew 17:36
16:22   SKW 1 SKW 1
Pruszków
Warszawa Wschodnia 16:22 - Warszawa Stadion 16:24 - Warszawa Powiśle 16:27 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:30 • Warszawa Ochota 16:33 - Warszawa Zachodnia 16:37 - Warszawa Włochy 16:43 - Warszawa Ursus 16:47 - Piastów 16:52 - Pruszków 16:56
16:22   KM 19817 KM 19817
KM 205
Mińsk Mazowiecki
Warszawa Wschodnia 16:22 - Warszawa Rembertów 16:28 - Warszawa-Wesoła 16:32 - Warszawa-Wola Grzyb. 16:35 • Sulejówek 16:37 - Sulejówek Miłosna 16:40 - Halinów 16:51 - Cisie 16:54 - Dębe Wielkie 16:57 - Mińsk Mazowiecki 17:07
16:25   KM 98720 KM 98720
KML 1
Modlin
Warszawa Wschodnia 16:25 - Warszawa Toruńska 16:32 - Warszawa Płudy 16:37 - Legionowo 16:43 - Legionowo Przystanek 16:46 - Chotomów 16:48 - Nowy Dwór Mazowiecki 16:55 - Modlin 16:59
16:28   SKW 3 SKW 3
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Wschodnia 16:28 - Warszawa Centralna 16:36 - Warszawa Zachodnia 16:44 - Warszawa Al.Jerozolimskie PKP 16:49 - Warszawa Rakowiec 16:52 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:54 - Warszawa Służewiec 16:56 - Warszawa Lot. Chopina 17:00
16:31   KM 19896 KM 19896
KME 22 Łukowianka
Łuków
Warszawa Wschodnia 16:31 - Halinów 16:47 - Mińsk Mazowiecki 16:55 - Cegłów 17:03 • Mrozy 17:07 - Kotuń 17:17 - Siedlce Zachodnie 17:25 - Siedlce 17:30 - Siedlce Wschodnie 17:36 - Łuków 18:06
16:32   KM 19998 KM 19998
KME 12 Wiedenka
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 16:32 - Warszawa Centralna 16:40 - Warszawa Zachodnia 16:49 - Jaktorów 17:23 • Międzyborów 17:29 - Żyrardów 17:34 - Sucha Żyrardowska 17:42 - Jesionka 17:46 - Radziwiłłów Maz. 17:50 - Skierniewice 18:00
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Żyrardów - Radziwiłłów Maz.) Z powodu usterki technicznej spodziewane opóźnienia pociągów do około 30 minut.
16:33   SKW 1 SKW 1
Otwock
Warszawa Wschodnia 16:33 - Warszawa Olsz.Groch. 16:37 - Warszawa Gocławek 16:40 - Warszawa Wawer 16:43 • Warszawa Anin 16:45 - Warszawa Międzylesie 16:47 - Warszawa Radość 16:50 - Warszawa Miedzeszyn 16:53 - Warszawa Falenica 16:55 - Otwock 17:07
16:33 KM 98902 KM 98902
KM 713
Góra Kalwaria
Warszawa Wschodnia 16:33 - Warszawa Stadion 16:35 - Warszawa Powiśle 16:38 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:41 • Warszawa Ochota 16:44 - Warszawa Zachodnia 16:48 - Warszawa Rakowiec 16:56 - Warszawa Żwirki i Wigury 16:58 - Warszawa Służewiec 17:00 - Góra Kalwaria 18:07
16:36   SKW 2 SKW 2
Sulejówek Miłosna
Warszawa Wschodnia 16:36 - Warszawa Rembertów 16:42 - Warszawa-Wesoła 16:47 - Warszawa-Wola Grzyb. 16:50 - Sulejówek 16:53 - Sulejówek Miłosna 16:56
16:36   EIC 1803 EIC 1803
CHROBRY
Szczecin Główny
Warszawa Wschodnia 16:36 - Warszawa Centralna 16:44 - Warszawa Zachodnia 16:53 - Kutno 17:59 - Poznań Główny 19:24 - Krzyż 20:35 - Stargard Szczeciński 21:27 - Szczecin Dąbie 21:44 - Szczecin Główny 22:02
16:37   KM 19980 KM 19980
KM 101
Skierniewice
Warszawa Wschodnia 16:37 - Warszawa Stadion 16:39 - Warszawa Powiśle 16:42 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:45 • Warszawa Ochota 16:48 - Warszawa Zachodnia 16:52 - Warszawa Włochy 16:58 - Warszawa Ursus 17:02 - Piastów 17:07 - Skierniewice 18:17
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Żyrardów - Radziwiłłów Maz.) Z powodu usterki technicznej spodziewane opóźnienia pociągów do około 30 minut.
16:41   KM 19867 KM 19867
KM 203
Siedlce
Warszawa Wschodnia 16:41 - Warszawa Rembertów 16:47 - Warszawa-Wesoła 16:51 - Warszawa-Wola Grzyb. 16:54 • Sulejówek 16:57 - Sulejówek Miłosna 17:00 - Halinów 17:04 - Cisie 17:07 - Mińsk Mazowiecki 17:19 - Siedlce 18:06
16:41   KM 98402 KM 98402
KM 307
Łowicz Główny
Warszawa Wschodnia 16:41 - Warszawa Stadion 16:43 - Warszawa Powiśle 16:46 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:49 • Warszawa Ochota 16:52 - Warszawa Zachodnia 16:56 - Warszawa Włochy 17:02 - Błonie 17:24 - Sochaczew 18:03 - Łowicz Główny 18:32
16:41   TLK 14101 TLK 14101
STANISŁAW WYSOCKI
Radomsko
Warszawa Wschodnia 16:41 - Warszawa Centralna 16:49 - Warszawa Zachodnia 16:58 - Koluszki 18:28 - Piotrków Tryb. 18:52 - Radomsko 20:06
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Żyrardów - Radziwiłłów Maz.) Z powodu usterki technicznej spodziewane opóźnienia pociągów do około 30 minut.
16:44   SKW 2 SKW 2
Warszawa Lot. Chopina
Warszawa Wschodnia 16:44 - Warszawa Stadion 16:46 - Warszawa Powiśle 16:49 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:52 • Warszawa Ochota 16:55 - Warszawa Zachodnia 16:59 - Warszawa Rakowiec 17:06 - Warszawa Żwirki i Wigury 17:08 - Warszawa Służewiec 17:11 - Warszawa Lot. Chopina 17:15
16:45   EIC 1303 EIC 1303
KRAKUS
Kraków Główny
Warszawa Wschodnia 16:45 - Warszawa Centralna 16:53 - Warszawa Zachodnia 17:02 - Kraków Główny 20:23
16:48   SKW 1 SKW 1
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 16:48 - Warszawa Stadion 16:50 - Warszawa Powiśle 16:53 - Warszawa Śródm. (PKP) 16:56 - Warszawa Ochota 16:59 - Warszawa Zachodnia 17:03
16:48   KM 12713 KM 12713
KM 701
Dęblin
Warszawa Wschodnia 16:48 - Warszawa Olsz.Groch. 16:52 - Warszawa Gocławek 16:55 - Warszawa Wawer 16:58 • Warszawa Anin 17:00 - Warszawa Międzylesie 17:02 - Warszawa Radość 17:05 - Warszawa Miedzeszyn 17:08 - Warszawa Falenica 17:10 - Dęblin 18:48
16:49   KM 12690 KM 12690
KME 84
Skarżysko-Kamienna
Warszawa Wschodnia 16:49 - Warszawa Centralna 16:57 - Warszawa Zachodnia 17:06 - Warszawa Rakowiec 17:14 • Warszawa Żwirki i Wigury 17:16 - Warszawa Służewiec 17:19 - Nowa Iwiczna 17:31 - Piaseczno 17:36 - Radom 19:30 - Skarżysko-Kamienna 20:14
16:51 TLK 45104 TLK 45104
KORMORAN
Olsztyn Główny
Warszawa Wschodnia 16:51 - Legionowo 17:06 - Modlin 17:20 - Nasielsk 17:31 • Ciechanów 17:57 - Mława 18:20 - Działdowo 18:37 - Nidzica 18:56 - Olsztyn Zach. 19:51 - Olsztyn Główny 19:55
Zakłócenie Utrudnienia w ruchu pociągów (Żyrardów - Radziwiłłów Maz.) Z powodu usterki technicznej spodziewane opóźnienia pociągów do około 30 minut.
16:52 KM 91864 KM 91864
KM 203
Warszawa Zachodnia
Warszawa Wschodnia 16:52 - Warszawa Stadion 16:54 - Warszawa Powiśle 16:57 - Warszawa Śródm. (PKP) 17:00 - Warszawa Ochota 17:03 - Warszawa Zachodnia 17:07
16:53   TLK 18108 TLK 18108
NIEMEN
Piła Główna
Warszawa Wschodnia 16:53 - Warszawa Centralna 17:01 - Warszawa Zachodnia 17:10 - Sochaczew 17:43 • Łowicz Główny 18:00 - Kutno 18:28 - Włocławek 19:21 - Toruń Główny 20:05 - Bydgoszcz Główna 20:56 - Piła Główna 22:14
Informacja Przebudowa dworca Bydgoszcz Główna (Bydgoszcz Główna) Trwa przebudowa dworca Bydgoszcz Główna. W związku ze zmianą organizacji ruchu na stacji zalecane jest przybycie na pociąg około 10 minut wcześniej, niż dotychczas. Na czas modernizacji uruchomiony został dworzec tymczasowy położony obok remontowanego obiektu, w którym znajdują się kasy biletowe, poczekalnia i toalety.
16:56   SKW 3 SKW 3
Wieliszew
Warszawa Wschodnia 16:56 - Warszawa Praga 17:02 - Warszawa Toruńska 17:04 - Warszawa Żerań 17:07 • Warszawa Płudy 17:10 - Warszawa Choszczówka 17:13 - Legionowo 17:18 - Legionowo Piaski 17:21 - Michałów Reginów 17:23 - Wieliszew 17:27
16:56   KM 19334 KM 19334
KM 103
Grodzisk Maz. (PKP)
Warszawa Wschodnia 16:56 - Warszawa Stadion 16:58 - Warszawa Powiśle 17:01 - Warszawa Śródm. (PKP) 17:04 • Warszawa Ochota 17:07 - Warszawa Zachodnia 17:11 - Warszawa Włochy 17:21 - Warszawa Ursus 17:27 - Piastów 17:33 - Grodzisk Maz. (PKP) 17:55
16:56   KM 91334 KM 91334
KM 105
Warszawa Rembertów
Warszawa Wschodnia 16:56 - Warszawa Rembertów 17:02
16:58   IR 10126 IR 10126
Łódź Kaliska
Warszawa Wschodnia 16:58 - Warszawa Centralna 17:06 - Warszawa Zachodnia 17:14 - Mokra 18:18 - Koluszki 18:48 - Łódź Widzew 19:03 - Łódź Chojny 19:11 - Łódź Kaliska 19:19
      Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Warszawa Wschodnia - Informacje ogólne

Następujące stacje/przystanki są zawarte w tym widoku:
- Warszawa Wschodnia
 

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 09.12.12 do 13.12.14.
Baza danych © 2014 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2014 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 02.09.14 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2014 TKTelekom & PKP S.A.