Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

PKP Intercity obniża ceny biletów na trasie między Łodzią i Warszawą

16.09.2014

Od dziś PKP Intercity obniża ceny biletów na trasie między Łodzią i Warszawą do 25 zł. Oferta łączy się z ulgami ustawowymi. Dodatkowo, na pozostałe połączenia przewoźnika będzie można kupić bilet nawet o 30% taniej.


Od dziś na trasie Łódź –Warszawa – Łódź zacznie obowiązywać nowy cennik PKP Intercity. Pasażer zapłaci za przejazd 25 zł, a nie jak dotychczas 30,90 zł. Oferta łączy się ze zniżkami ustawowymi, dzięki czemu dzieci i młodzież będą mogły podróżować na trasie za niecałe 16 zł, a studenci za ok. 12 zł. Cena biletu będzie niższa również na innych odcinkach. Z Warszawy do Koluszek bilet normalny będzie kosztował 24 zł,  natomiast za przejazd z Łodzi do Skierniewic pasażer zapłaci 13 zł a do Żyrardowa 17 zł.


15 września w cenniku PKP Intercity pojawią się również nowe, atrakcyjniejsze rabaty w ofercie "Wcześniej" premiującej pasażerów kupujących bilety z wyprzedzeniem. Bilety kupione najpóźniej na 7 dni przed podróżą będą tańsze o 20%, a na 15 dni przed wyjazdem nawet o 30%. Oferta obowiązuje na tych trasach, na których nie ma Biletu Relacyjnego. Z upustem Wcześniej cena biletu np. z Łodzi do Krakowa wyniesie  42 zł zamiast 60 zł, a do Gdańska – 45,5 zł zamiast 65 zł.


Klienci PKP Intercity podróżujący z i do Łodzi będą mogli kupić bilety w jeszcze lepszych cenach. Wybierając Bilet Relacyjny pojadą do Warszawy za 25 zł a korzystając z oferty "Wcześniej" np. do Wrocławia zapłacą za przejazd około 36 zł - mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. Liczymy, że dzięki temu, mimo utrudnień związanych z pracami modernizacyjnych na torach, chętnie wybiorą kolej - dodaje Szopowska.


Bilety w nowych, atrakcyjnych cenach można kupić na stacjach kolejowych oraz w Internecie na stronie www.intercity.pl

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ