Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Bilet okresowy na TLK ważny w EIC

09.01.2014

Pasażerowie posiadający miesięczne i kwartalne bilety odcinkowe na pociągi kat. Twoich Linii Kolejowych (TLK), mogą na ich podstawie podróżować składami Express InterCity (EIC). Wprowadzone pilotażowo udogodnienie będzie obowiązywać do końca marca 2014 roku.

Do 31 marca 2014 r. potrwa pilotażowy program, umożliwiający pasażerom posiadającym miesięczne lub kwartalne bilety odcinkowe na pociągi kat. TLK podróż na analogicznej trasie i w danej klasie składami EIC. 

W rozkładzie jazdy na ten rok proponujemy pasażerom PKP Intercity więcej połączeń kategorii EIC. Expressy InterCity pojawią się m.in. na trasach dotychczas obsługiwanych wyłącznie przez TLK. Stąd decyzja o umożliwieniu naszym stałym klientom, dojeżdżającym codziennie do szkoły czy pracy, podroży pociągami wyższej kategorii z biletem TLK – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Pasażerowie ci mogą zajmować dowolne miejsce do czasu zgłoszenia się osoby ze wskazaniem danego miejsca na posiadanym bilecie.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ