Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Przebudowa dworca Bydgoszcz Główna – przetarg na wykonawcę prac

05.02.2014

Przygotowania do gruntownej modernizacji dworca w Bydgoszczy wkroczyły w kolejną fazę. PKP S.A. ogłosiły przetarg na wykonawcę I etapu prac.

Ogłoszenie przetargu na wykonawcę prac to kolejny, po uzyskaniu pozwolenia na budowę, etap inwestycji. Bydgoski dworzec będzie jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jego modernizacja będzie współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Całościowy koszt inwestycji wyniesie około 197 mln zł. Oprócz przebudowy budynków zaplanowano gruntowną modernizację przejścia podziemnego wraz z peronami i uporządkowanie przestrzeni wokół stacji. Przebudowany dworzec ma zostać oddany do użytku pod koniec 2015 roku.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa
24/02/2014 o godzinie 12:00. Szczegóły dokumentacji przetargowej dostępne są na stronie PKP S.A.: http://pkpsa.pl/pkpsa/przetargi/pliki/przetarg-891/ogloszenie-o-zamowieniu---przekazane-w-dniu-30.01.2014-r..pdf

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ