Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Z PKP Intercity na długi czerwcowy weekend

02.06.2015

Więcej kursów Pendolino, dodatkowe wagony i podróż w dobrej cenie w ramach „Happy Hours” - tak prezentuje się oferta PKP Intercity na długi czerwcowy weekend.

Dodatkowe kursy Pendolino i nie tylko

Na podróżujących w czerwcowy długi weekend z PKP Intercity czeka więcej pociągów. Przewoźnik zapewni dodatkowe terminy kursowania dla 31 składów, w tym 7 kategorii Express InterCity Premium (Pendolino). Ofertę uzupełni 8 składów Express InterCity (EIC) i 16 Twoich Linii Kolejowych (TLK). Pociągi wyjadą na najpopularniejsze trasy np. do Trójmiasta, Kołobrzegu, na Hel, do Krakowa, Zakopanego
czy Wisły.

Expressami wieczorami i w weekendy od 49 zł

Pasażerowie, którzy nie zaplanowali jeszcze wyjazdu, a chcą podróżować w atrakcyjnych cenach mogą skorzystać z promocji Happy Hours, czyli zwiększonej puli najtańszych biletów na pociągi Pendolino (Expressy Intercity Premium) oraz ekspresy. Wystarczy wybrać składy kursujące w dzień powszedni po godz. 19.00 lub w weekendy (przez całą sobotę i w niedzielę do godz. 13.00). Od cen Happy Hours można odliczyć ulgi ustawowe, dzięki czemu studenci czy uczniowie za przejazd zapłacą jeszcze mniej.

Bilety są dostępne przez Internet, aplikację IC Mobile Navigator, w biletomatach i kasach.

Wzmocniona informacja

3 i 7 czerwca na największych dworcach w kraju na pasażerów będą czekać mobilni informatorzy, którzy pomogą w organizacji podróży. Z ich pomocy skorzystają m.in. podróżni z Krakowa, Warszawy, Poznania, Gdyni czy Wrocławia.

Wszelkie informacje o rozkładzie jazdy, promocjach biletowych oraz frekwencji są dostępne w Internecie (www.intercity.pl i www.rozklad-pkp.pl), na profilu PKP Intercity „Pociąg do podróży” na FB oraz pod numerem infolinii 19 757.

Polecamy

PLIKI DO POBRANIA

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ