Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Podróż w dobrej cenie z PKP Intercity! Odcinek II: Super ceny na ekspresy

08.12.2015

Tylko 29 zł za podróż ekspresem z Katowic do Bielska Białej czy z Krakowa do Zakopanego. 13 grudnia br. PKP Intercity zaoferuje swoim klientom super ceny na nowych trasach Pendolino i Express InterCity. Studenci, uczniowie czy posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą jeszcze mniej.

Nowy rozkład jazdy PKP Intercity oferuje rozbudowaną siatkę połączeń dla pociągów Pendolino (Express InterCity Premium) oraz Express InterCity. Już 13 grudnia br. pociągi EIP pojadą do Bielska - Białej (Tychów, Pszczyny, Czechowic -Dziedzic), Gliwic, Zabrza i Rzeszowa (Dębicy, Tarnowa), a składy EIC m.in. do Jeleniej Góry, Świnoujścia czy Węglińca. Oznacza to, że łącznie z oferty komfortowych i nowoczesnych pociągów ekspresowych będzie mogło korzystać nawet 8,5 mln potencjalnych klientów. Dla nowych relacji przewoźnik przygotował atrakcyjne ceny biletów w ramach oferty Super Promo.

Dobre wyniki przewozowe motywują nas do kolejnych działań przyciągających klientów. Poszerzamy siatkę połączeń ekspresowych, zarazem oferując bezkonkurencyjne ceny dla każdego. Np. cennik tzw. końcówek, czyli nowych tras pociągów Pendolino, zaczyna się od 29 zł. Od cennika Super Promo odliczamy też ulgi ustawowe, dzięki czemu student podróżujący na trasie z Bielska Białej do Katowic za bilet może zapłacić niecałe 15 zł - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity S.A.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w klasie 1. i 2. Oferta jest limitowana. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży - najwcześniej na 30 dni przed terminem podróży, aż do wyczerpania limitu.  Po wyprzedaniu puli najtańszych biletów ceny naliczane są z rabatami 30%, 20% i 10%.

Kolejny odcinek cyklu Podróż w dobrej cenie z PKP Intercity! będzie dotyczył obniżki cen biletów w pociągach TLK i IC.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ