Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Express InterCity Premium Radiowa Trójka w nowym rozkładzie jazdy

25.02.2015

Od wczoraj na dworcach w całej Polsce podróżni mogą znaleźć rozkład jazdy, który będzie obowiązywał od połowy marca. Najbardziej uważni dostrzegą, że pojawiło się w nim wyjątkowe połączenie… Pociąg kursujący na trasie Kraków Główny – Gdynia Główna (i z powrotem) zyskał wyjątkowego patrona – Program 3 Polskiego Radia. Express Intercity Premium RADIOWA TRÓJKA w swoją pierwszą podróż wyruszy w niedzielę 15 marca 2015 r. Wtedy też nastapi oficjalny „chrzest” połączenia, a podróżni mogą spodziewać się wielu niespodzianek na trasie przejazdu…

Pociąg pod nazwą Programu 3 Polskiego Radia wyjedzie na tory 15 marca 2015 r. i będzie kursował z Krakowa do Gdyni przez Warszawę (i z powrotem). Trasę tę obsłużą nowoczesne składy Pendolino, które dystans z południa na północ Polski pokonują w atrakcyjnym czasie około 5 godzin i 30 minut.

Dokładne godziny odjazdów pociągów EIP RADIOWA TRÓJKA: Kraków Główny 8.06, Warszawa Zachodnia 10.27, Warszawa Centralna 10.39, Warszawa Wschodnia 10.48, przyjazd do Gdyni Głównej 13.59. Z powrotem: Gdynia Główna 15.07, Warszawa Wschodnia 18.23, Warszawa Centralna 18.35, Warszawa Zachodnia 18.40, przyjazd do Krakowa Głównego 21.02.

Nadanie nazwy jednemu z pociągów Pendolino to bezprecedensowe wydarzenie zarówno dla PKP Intercity, jak i Radiowej Trójki. O szczegółach atrakcji, które czekają na podróżnych w dniu pierwszego przejazdu będziemy systematycznie informować.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ