Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

W długi weekend listopadowy podróżuj z PKP Intercity

05.11.2014

Atrakcyjne ceny biletów, dodatkowe miejsca w pociągach oraz wzmocniona informacja pasażerska na dworcach -  to oferta PKP Intercity na długi listopadowy weekend.

Zapłać raz i podróżuj do woli
Na długi weekend listopadowy PKP Intercity wydłużyło ważność Biletu Podróżnika i Biletu Weekendowego, które umożliwiają wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Z ofert będzie można skorzystać od piątku 7 listopada (od godz. 19.00) aż do środy 12 listopada br. (do godz. 6.00). Cena Biletu Podróżnika wynosi 74 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK. Natomiast z Biletem Weekendowym za 154 zł, można podróżować wszystkimi pociągami TLK i EIC.

Kupując Bilet Weekendowy na podróż np. z Krakowa do Olsztyna i z powrotem możemy zaoszczędzić nawet 118 zł – wyjaśnia Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. Oferta obowiązuje na wszystkie przejazdy w ciągu 6 dni. To wyjątkowo dobra okazja.

Dodatkowe miejsca dla podróżnych
Od najbliższego piątku aż do kolejnej środy na najpopularniejszych trasach pojawią się dodatkowe wagony. Więcej miejsc dla pasażerów będzie dostępnych m.in. w pociągach TLK Zielonogórzanin (Warszawa-Zielona Góra), TLK Uznam (Przemyśl – Wrocław) czy TLK Karlik (Warszawa – Katowice).

Poza standardowymi punktami informacyjnymi, na największych stacjach kolejowych będzie dyżurować blisko 100 informatorów mobilnych. Na ich pomoc mogą liczyć podróżni na dworcach w: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie, Katowicach, Szczecinie, Toruniu, Bydgoszczy, Trójmieście i Olsztynie.

Pasażerowie, którzy dopiero planują wyjazd, mogą śledzić prognozy frekwencji w pociągach PKP Intercity na stronie www.intercity.pl.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ