Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Zastępcza komunikacja autobusowa Kraków-Zakopane/Maków Podhalański oraz Kraków – Przemyśl

23.04.2015

Kraków – Zakopane

Z uwagi na prace torowe zawieszone zostało kursowanie pociągów na trasie Kraków – Zakopane w dniach 4 maja – 12 czerwca 2015. Na tym odcinku PKP Intercity przygotowało zastępcza komunikację autobusową do Zakopanego oraz Makowa Podhalańskiego.

Kraków – Przemyśl

Z uwagi na prace torowe skrócone zostały relacje wybranych pociągów na trasie Kraków – Przemyśl od 26 kwietnia do 13 czerwca 2015. Dla pasażerów przygotowana została autobusowa komunikacja zastępcza.

Pociągi kursujące w skróconej relacji z wykorzystaniem autobusowej komunikacji zastępczej:

IC 6302/3 „Dolnoślązak” Wrocław Główny – Przemyśl Główny. Komunikacja zastępcza na odcinku Kraków Główny – Przemyśl Główny od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. W soboty pociąg kursuje w pełnej relacji.

IC 36102/3 „Lubomirski” Przemyśl Główny – Wrocław Główny. Komunikacja zastępcza na odcinku Przemyśl Główny – Kraków Główny.

Więcej informacji na specjalnej podstronie w ramach serwisu intercity.pl

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ