Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Konkurs na Innowacje dla PKP S.A.

28.09.2015

PKP S.A., Fundacja Grupy PKP oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i Business Link poszukują innowacyjnych rozwiązań, które w jeszcze większym stopniu przyczynią się do poprawy komfortu podróżnych. Dzisiaj rusza Konkurs na Innowacje dla PKP S.A.

Zgłoś się do konkursu

Spółki Grupy PKP realizują największy w historii kolei projekt modernizacyjny. Jego nieodłącznym elementem jest innowacja. Skierowany do młodych przedsiębiorców Konkurs jest doskonałą okazją do wysłuchania i wprowadzenia w życie nowych pomysłów dotyczących dostosowania przestrzeni dworcowej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Główne cele to: zwiększenie dostępności obiektów PKP S.A., poprawa komfortu i bezpieczeństwa oraz usprawnienie systemu informacji.

„Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi udało nam się w ostatnich latach wprowadzić zmiany, które znacząco poprawiły jakość polskiej kolei. Dalszy rozwój i dostosowanie się do potrzeb klientów wymagają innowacyjnego podejścia. Dlatego oprócz inwestowania w najlepszych specjalistów na rynku, wspólnie z Fundacją Grupy PKP oraz Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości postanowiliśmy ogłosić Konkurs na Innowacje. Głęboko wierzę, że zaowocuje on ciekawymi, pionierskimi rozwiązaniami, które wesprą naszą pracę na rzecz jak najwyższej jakości obsługi pasażerów.” – mówi Jakub Karnowski, Prezes PKP S.A.


Do 11 października 2015 r. będą przyjmowane zgłoszenia za pośrednictwem strony www.pkpsa.pl/innowacje. Kolej poszukuje gotowych usług, produktów i rozwiązań. Spośród wszystkich propozycji wyłonionych zostanie 5 najciekawszych. Ostateczne wyniki konkursu poznamy 22 października 2015 r., podczas uroczystej gali na dworcu Wrocław Główny.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ