Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Opcja "Kup Bilet" dostępna również dla Kolei Wielkopolskich

16.09.2015

Od dziś opcja "kup Bilet" Dostępna również dla Kolei Wielkopolskich.

Do naszej wyszukiwarki została dodana nowa funkcjonalność – „KUP BILET” – przekierowująca bezpośrednio do internetowego systemu sprzedaży biletów tego przewoźnika.

Z opcji „KUP BILET” dostępnej w wyszukiwarce połączeń korzysta PKP Intercity – przewoźnik należący do Grupy PKP oraz przewoźnicy samorządowi: Przewozy Regionalne, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, a od dzisiaj również Koleje Wielkopolskie.

PKP Informatyka, od momentu przejęcia utrzymania ogólnopolskiej wyszukiwarki połączeń kolejowych  www.rozklad-pkp.pl, ciągle rozszerza wachlarz usług dostępnych za jej pośrednictwem. Już wkrótce z funkcjonalności „KUP BILET” będzie korzystać kolejny przewoźnik samorządowy. Obecnie trwają testy integracyjne.

 

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ