Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Masz auto? Pojedź taniej pociągiem PKP Intercity

03.02.2016

Kierowco, zostaw swoje auto w garażu i pojedź pociągiem PKP Intercity! W najbliższy weekend przewoźnik uruchomi specjalną promocję dla zmotoryzowanych. Każdy, kto w kasie okaże dowód rejestracyjny swojego samochodu będzie mógł kupić bilet za 29 lub 49 zł. Oferta obowiązuje także przy przejazdach osób towarzyszących.

Już w najbliższy weekend (6 i 7 lutego br.) PKP Intercity zaoferuje swoim klientom bilety w promocyjnych cenach - 29 zł na pociągi TLK i IC oraz 49 zł na składy EIC i EIP. Ze specjalnej promocji „Weekend dla kierowców” będą mogły skorzystać osoby, które w sobotę i niedzielę przy zakupie biletu okażą ważny dowód rejestracyjny samochodu osobowego. Kupujący może również nabyć bilety w atrakcyjnych cenach dla osób, z którymi podróżuje, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity są podróżujący prywatnymi samochodami. Dlatego już w sobotę ruszamy z kolejną akcją promującą nasze usługi wśród osób, które planując weekendowe podróże wybierają samochód. Dla nich oraz ich towarzyszy mamy bilety na nasze połączenia w specjalnych, promocyjnych cenach - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity. Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu, do tego aby sami sprawdzili jak wiele się zmieniło na lepsze na kolei i w Intercity. Oprócz dobrej ceny biletów oferujemy komfortową podróż, atrakcyjny czas przejazdu i bezpieczeństwo. Nie wykluczamy, że będziemy tę akcję kontynuować w trakcie kolejnych wybranych weekendów – dodaje Leonkiewicz.

Bilety w specjalnych cenach obejmą przejazdy na dowolnej trasie w 2. klasie pociągów kategorii TLK, IC, EIC, EIP. Oferta będzie dostępna wyłącznie w kasach biletowych. Liczba biletów w super cenie jest nielimitowana.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ