Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Multikiosk na Dworcu Centralnym

10.11.2016

Z początkiem listopada, na Dworcu Centralnym w Warszawie, do użytku pasażerów została oddana aplikacja cyfrowego kiosku - Publico24 Newsstand, która umożliwia bezpłatny dostęp do prasy za pomocą telefonu lub tabletu.

Pilotażowy projekt potrwa do 19 grudnia. W tym czasie podróżni mogą korzystać z aplikacji, która działa na urządzeniach mobilnych (tablety i telefony z systemem Android, a także iPhone’y i iPady). Aplikację Publico24 Newsstand można ściągnąć z App Store i Google Play na swoje urządzenie, a następnie czytać dostępne w aplikacji czasopisma. Podróżni mają do wyboru kilkanaście tytułów: Poznaj Świat, Auto Moto i Sport, Wprost, Digital Camera, Czas na Wnętrze, Hi Fi i Muzyka, Dziecko, Tygodnik Powszechny Ultra Trail, Do Rzeczy, Do Rzeczy Historia, La Vie Magazine, T3, Audio Play, Builder i Chcemy być rodzicami.

Dzięki wspólnej inicjatywie firmy Publico24 oraz PKP S.A. , w Strefie Czytania (znajdującej się na niedawno wybudowanej antresoli w hali głównej Dworca) zostały zamontowane znaczniki cyfrowe, które umożliwiają bezpłatny dostęp do wszystkich tytułów znajdujących się w aplikacji. Wystarczy włączyć w swoim urządzeniu bluetooth i pobrać aplikację Publico24 Newsstand.

***
Komunikat prasowy Publico24 Newsstand.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ