Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Podróżuj z PKP Intercity na Noc Muzeów

14.05.2014

Kup jeden bilet, a podróż powrotna będzie gratis! Taką ofertę dla wszystkich uczestników Nocy Muzeów przygotowało PKP Intercity. Promocja obowiązuje na przejazdy do jednej z 15 miejscowości biorących udział w akcji.

Aby skorzystać z oferty należy kupić bilet na bezpośredni przejazd w 2. klasie dowolnym pociągiem Twoich Linii Kolejowych (TLK) lub Expressem InterCity (EIC) do jednego z miast, w których organizowana jest Noc Muzeów. W czasie zwiedzania należy zgłosić się po stempel, a z nim do kasy po bezpłatną rezerwację miejsca w pociągu powrotnym.

Oferta dostępna w kasach biletowych, biletomatach oraz na pokładzie pociągu.

Oferta obowiązuje w pociągach przyjeżdżających do Krakowa w piątek 16 maja i wracających 17 maja (przed godz. 16.00). Dla osób wybierających Noc Muzeów w: Bytomiu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Rogowie, Skierniewicach, Słupsku, Sopocie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu promocja dostępna będzie na podróże w sobotę 17 maja i powroty w niedzielę 18 maja (przed godz. 16.00). Należy pamiętać, że przejazd powrotny musi odbyć się w tej samej relacji, która została określona na już wykorzystanym bilecie.


Oferta obowiązuje przy przejazdach do/z Krakowa w dniach 16 – 17 maja br. oraz 17 -18 maja br. przy przejazdach do pozostałych miejscowości: Katowic, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Sopotu, Gdyni, Szczecina, Torunia, Łodzi, Słupska Skierniewic, Rogowa lub Bytomia.

***
Pierwsza Noc Muzeów odbyła się w Berlinie  w 1997 roku, a w 2001 przekształciła się w imprezę o zasięgu ogólnoeuropejskim, w której udział bierze obecnie około 120 miast Europy.
Noc Muzeów w Polsce odbywa się od 2003 r. - pierwszy był Poznań. Wstęp na wydarzenia Nocy Muzeów we wszystkich miastach będzie dla zwiedzających bezpłatny.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ