Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Nowe usługi w wyszukiwarce www.rozklad-pkp.pl

19.08.2015

PKP Informatyka, od momentu przejęcia utrzymania ogólnopolskiej wyszukiwarki połączeń kolejowych  www.rozklad-pkp.pl, ciągle rozszerza wachlarz usług dostępnych za jej pośrednictwem.

- Z wyszukiwarki www.rozklad-pkp.pl korzysta około 5 mln użytkowników miesięcznie. Od momentu przejęcia aplikacji przez PKP Informatykę ciągle ją rozwijamy. Już wkrótce z funkcjonalności „KUP BILET”, przekierowującej bezpośrednio do internetowych systemów sprzedaży biletów, będą korzystać kolejni przewoźnicy. Obecnie wykonujemy prace integrujące ich systemy sprzedaży z wyszukiwarką połączeń kolejowych – mówi Adam Filutowski, prezes zarządu PKP Informatyka spółka z o.o.

Z opcji „KUP BILET” korzysta dzisiaj PKP Intercity – przewoźnik należący do Grupy PKP oraz przewoźnicy samorządowi: Przewozy Regionalne i Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

 

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ