Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

TLK Mazowsze - nowy pociąg w rozkładzie PKP Intercity

14.01.2014

13 stycznia br. roku PKP Intercity uruchomi nowy pociąg kursujący na linii Warszawa – Kutno /Bydgoszcz. TLK Mazowsze to połączenie dla pasażerów z Sochaczewa i Łowicza dojeżdżających do pracy w Warszawie. Skład uzupełni siatkę połączeń powrotnych około godziny 16:00.

TLK Mazowsze będzie kursować z Warszawy Wschodniej do Kutna od poniedziałku do piątku. Ze stacji Warszawa Wschodnia odjedzie o 15:47, a do stacji końcowej dotrze około 17:30, zatrzymując się po drodze w Sochaczewie, Łowiczu i Żychlinie. Dodatkowo, w piątki trasa przejazdu będzie wydłużana do Bydgoszczy.

TLK Mazowsze to pociąg przygotowany z myślą o pasażerach z Łowicza i Sochaczewa codziennie dojeżdżających do pracy w Warszawie. Uzupełni siatkę połączeń powrotnych, oferując ponad 300 miejsc. Nowe połączenie to także propozycja dla tych, którzy planują weekendowy wyjazd do Torunia i Bydgoszczy – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik PKP Intercity.

TLK Mazowsze to już drugi dodatkowy pociąg wprowadzony przez PKP Intercity w tym roku. Wcześniej, 2 stycznia, siatkę pociągów na linii Warszawa – Łódź uzupełnił skład TLK Podstolina, dedykowany pasażerom pracującym w Warszawie a mieszkającym w Łodzi, Skierniewicach czy Żyrardowie. Obecnie przewoźnik oferuje 368 pociągów, w tym 40 w komunikacji międzynarodowej.

Informacje o rozkładzie jazdy PKP Intercity są dostępne w Internecie (www.intercity.pl i www.rozklad-pkp.pl), pod numerem infolinii 19 757, na dworcach, w pociągach, oraz na profilu przewoźnika na Facebooku „PKP Intercity. Pociąg do podróży”.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ