Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Rozgrzewka przed Orange Warsaw Festival 2015 Koncert na dachu Dworca PKP Warszawa Śródmieście

14.05.2015

Już jutro od godz. 15.00, wszyscy ci, którzy znajdą się w centrum Warszawy będą mieli okazję poczuć przedsmak festiwalowej atmosfery. Orange Warsaw Festival we współpracy z PKP S.A. zaprasza do mini-miasteczka festiwalowego oraz na wyjątkowy koncert zespołu Terrific Sunday. Zespół zagra na dachu Dworca PKP Warszawa Śródmieście.

To już nie pierwszy raz kiedy PKP S.A. podejmuje takie wyzwanie i udostępnia dach dworcowy na imprezę muzyczną, która wypełnia miejską przestrzeń.
- Dworce kolejowe, oprócz funkcji komunikacyjnej, coraz częściej stają się ciekawym miejscem spotkań kulturalnych. Współpraca z Orange Warsaw Festival to niepowtarzalna okazja dla pasażerów, aby poczuli festiwalową atmosferę. jesteśmy przekonani, że impreza na dachu dworca PKP Warszawa Śródmieście będzie początkiem długotrwałej przyjaźni pomiędzy PKP i Orange Warsaw Festival - mówi Katarzyna Mazurkiewicz, Rzecznik Prasowy PKP S.A

Na wszystkich fanów oprócz dobrej muzyki, czekać będą liczne atrakcje oraz foodtrucki. Każdy uczestnik będzie mógł kupić bilety na Orange Warsaw Festival 2015 po specjalnej promocyjnej cenie. W dniu imprezy proponujemy zniżkę 15% dla wszystkich, a dla klientów Orange - 30%.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00, koncert zespołu Terrific Sunday zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Na koncert zaprasza Rochstar Events, organizator Orange Warsaw Festival 2015 wraz z PKP S.A.

O ZESPOLE TERRIFIC SUNDAY
Poznański kwartet grający od marca 2013 roku.
Mimo zaledwie dwuletniego stażu na swoim koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach. Mieli przyjemność zagrać u boku takich artystów jak: Artur Rojek, Hey czy Muchy. Ponadto zespół został zwycięzcą konkursu Skoda Auto Muzyka, dzięki któremu zagrali w koncertowym studiu Programu III Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Terrific Sunday tworząc swój materiał inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji chłopaków są dwie EP-ki: Terrific Sunday EP oraz Tonight EP, które zespół wydał własnym sumptem i sam dystrybuował w sieci. Nad ich produkcją czuwał wokalista zespołu – Piotr Kołodyński. Dzięki nim na polskim rynku muzycznym grupa funkcjonuje jako silny głos muzyki alternatywnej. Wydawnictwa zostały świetnie przyjęte przez fanów jaki i przez krytykę.
Pierwszy krokiem do w pełni profesjonalnej kariery jest kontrakt podpisany z Sony Music Poland. 23 kwietnia ukazał się ich debiutancki singiel zatytułowany „Bombs Away”, do którego teledysk kręcony był w Barcelonie (http://www.vevo.com/watch/terrific-sunday/Bombs-Away/PLB391500019). Premiera albumu przewidziana jest na jesień 2015.
https://www.facebook.com/TerrificSunday

O MARCINIE KRUPIE
Marcin na polskiej scenie gra już 9 lat i w tym czasie zdążył wydać wiele remixów i Epek. Jego utwory można było usłyszeć na falach BBC Radio 1, Rinse.fm czy Sub.fm. Miał przyjemność dzielić scenę z legendami muzyki elektronicznej i tymi, którzy na takie miano niedługo mogą zasłużyć – Carlem Craigiem, Sethem Troxlerem, Niną Kraviz czy Jamie Jonesem. Występował w klubach w całej Polsce, a także w Berlinie i na licznych festiwalach.

O DJ MOTYL aka MO
Mo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJów warszawskiej sceny klubowej od połowy lat 90.
Urodzony w Warszawie na Muranowie, wielbiciel płyt winylowych. Na początku inspirował się muzyką klasyczną, potem surowym hip hopem i hard corem, by w latach 90-tych odkryć elektronikę – zarówno taneczną, odkrywaną przez imprezy w Berlinie, jak i eksperymentalną. Od początku najważniejsza dla niego była interakcja z odbiorcą, wyczuwanie i reagowanie na nastroje klubowej publiczności. W swych setach lubi łączyć najróżniejsze gatunki – jednak podstawowymi niezmiennie pozostają techno z Detroit, house z Chicago, electro i ghetto house, jak również wczesne wydawnictwa kultowej Warp Records.

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2015
Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na 3 scenach wystąpi 49 wykonawców.

Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Noel Gallagher’s High Flying Birds, Bastille, Mark Ronson (DJ Set), Hey, Metronomy, FKA twigs, Nosowska, Big Sean, Paloma Faith, Crystal Fighters, Parkway Drive, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Afromental, Mela Koteluk, Maria Peszek, Molesta Ewenement, Łąki Łan, Gooral, Palma Violets, Wolf Alice, Sheppard, Kamp!, Benjamin Clementine, Bokka, Kari, Kadebostany, Birth of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, We Darw A, Baasch, Lari Lu, K Bleax oraz Zagi.

W sprzedaży są zarówno karnety jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%.

Bilety można kupić na www.orangewarsawfestival.pl/bilety i www.eventim.pl oraz w sieci stacjonarnych punktów sprzedaży Eventim. Bilety w sprzedaży ratalnej dostępne są w systemie rezerwacyjnym Eventim. Aby zakupić bilet na raty, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: info@eventim.pl tytułując ją „OWF15 – RATY”. Bieżące informacje na temat Orange Warsaw Festival 2015 znajdują się na stronach festiwalu.
www.orangewarsawfestival.pl
www.facebook.com/OrangeWarsawFestival

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ