Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Pociągi PesaDART już w rozkładzie jazdy

30.12.2015

29 grudnia po raz pierwszy w trasę wyjechał nowoczesny pojazd PesaDART. Pociąg IC Bystrzyca kursuje na trasie z Warszawy do Lublina. Kolejny nowy skład wyruszył 30 grudnia z Warszawy do Białegostoku.

Na pokładzie pociągu  PesaDART do dyspozycji pasażerów jest klimatyzowana, bezprzedziałowa przestrzeń pierwszej i drugiej klasy mieszcząca łącznie 352 osoby. Pojazd został wyposażony w wygodne  fotele, a przy każdym siedzeniu znajduje się indywidualne oświetlenie oraz gniazdko elektryczne. Dostępne jest także Wi-Fi. Ponadto wydzielona jest część barowa, w której można napić się dobrej kawy czy zjeść smaczny obiad. W składzie znajduje się także 6 nowoczesnych toalet, z czego jedna dostosowana do potrzeb rodziców podróżujących z małymi dziećmi i osób niepełnosprawnych. W pociągu znajdują się także specjalne urządzenia ułatwiające dostanie się na pokład podróżnym, o ograniczonej mobilności ruchowej.

Pociąg PesaDART będzie kursował w ramach ekonomicznej kategorii InterCity, zapewniając komfortową podróż w atrakcyjnej cenie. 

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ