Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

O wyzwaniach stojących przed Zarządem PKP w najbliższym czasie pisze w Polska The Times

21.12.2015

O wyzwaniach stojących przed Zarządem PKP w najbliższym czasie pisze w Polska The Times dr Agnieszka Domańska, Instytut Studiów Międzynarodowych - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Prezes Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Członek Zarządu PTE, autorka książki "Wpływ infrastruktury transportu drogowego na rozwój regionalny”

„Wygląda na to, że Grupa PKP znalazła się w dobrych rękach. Kolejarski rodowód nowych prezesów pozwala z optymizmem spojrzeć, na napięte w ciągu ostatniego czasu, stosunki ze związkami zawodowymi. Jak wiadomo strajki w ostatecznym ekonomicznym rozrachunku nie służą żadnej ze stron, nie są dobre z punktu widzenia funkcjonowania przedsiębiorstwa, a już z całą pewnością fatalnie wpływają na nie wizerunkowo. Miejmy nadzieję, że hasło dialogu społecznego, tak ostatnio popularne, nabierze realnego znaczenia nie tylko podczas telewizyjnych debat, ale również na poziomie spółek skarbu państwa. Co ciekawe z przyjściem nowego zarządu udało się doprowadzić do zakończenia sporu zbiorowego w PKP Cargo. Może więc na dialogi i współpracę przyjdzie wreszcie kolej?” Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/9215533,ruszyla-maszyna-czyli-o-zmianach-w-zarzadzie-pkp,id,t.html

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ