Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Powroty ze świątecznych wyjazdów z PKP Intercity

07.01.2014

PKP Intercity, poza uruchomieniem 22 sezonowych połączeń na najpopularniejszych trasach, szykuje dodatkowe wagony, jakie uzupełnią najpopularniejsze w tym okresie pociągi.

Plan na najbliższe dni (03-06.01) to 155 dodatkowych wagonów w 134 pociągach, co oznacza ponad 9 tys. więcej miejsc dla pasażerów.

6 stycznia, czyli w ostatni dzień długiego weekendu największym zainteresowaniem cieszą się obecnie pociągi EIC Beskidy rel. Bielsko Biała - Warszawa Wsch., TLK Pobrzeże rel. Kołobrzeg - Kraków, TLK Smok Wawelski rel. Kraków - Warszawa Wsch., TLK Jadwiga rel. Lublin - Kraków i TLK Janusz Korczak rel. Zakopane - Białystok.

Osoby, które dopiero planują podróż lub chcą dowiedzieć się, jakim zainteresowaniem cieszy się dane połączenie mogą śledzić prognozy frekwencji w pociągach PKP Intercity na stronie www.intercity.pl.
W aktualizowanej codziennie zakładce Pociągi – prognoza frekwencji znajduje się lista pociągów wraz z szacowanym zapełnieniem.

By ułatwić pasażerom podróżowanie, w poniedziałek i wtorek (6 i 7 stycznia br.) na 19 największych dworcach będzie dyżurować ponad 130 mobilnych informatorów. Udzielą pasażerom informacji na temat ruchu pociągów, lokalizacji peronów czy dostępnych ofert biletowych.

Więcej informacji o dodatkowych połączeniach i ofercie PKP Intercity znajdziecie Państwo na stronie www.intercity.pl lub pod numerem infolinii 19 757.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ