Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Przekazanie placu budowy na dworcu w Rawiczu

18.03.2014

PKP S.A. przekazała wykonawcy plac budowy na dworcu w Rawiczu. Obiekt przejdzie gruntowną modernizację.

Po remoncie Dworzec w Rawiczu będzie bardziej funkcjonalny i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i mających problemy z poruszaniem się. Odnowiona zostanie elewacja, która odzyska pierwotny wygląd, na dworcu pojawi się również i monitoring. Ponadto w ramach modernizacji zaplanowany został remont dachu i wymiana instalacji. Odnowiony będzie także przydworcowy plac.

Podczas remontu podróżni będą mogli korzystać z dworca tymczasowego, w którym znajdą się kasy biletowe i poczekalnia. Wykonawcą prac jest firma SKB Sp. z o.o. sp. k.. Koszt prac to ponad 4 mln zł brutto. Inwestycja będzie finansowana ze środków własnych PKP S.A. i budżetu państwa.

Prace powinny zakończyć się do końca I kwartału 2015 r.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ