Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Songwriter Łódź Festival na dworcach kolejowych

05.04.2016

Wkrótce rusza Songwriter Łódź Festival. W ramach promocji wydarzenia muzycznego na wybranych dworcach kolejowych zorganizowane zostaną koncerty polskich artystów. Szykuje się bardzo muzyczny tydzień.

Koncertów będzie można posłuchać na dworcach: Warszawa Centralna, Wrocław Główny, Kraków Główny i Katowice. W każdym z budynków pojawi się namiastka łódzkiej ulicy Piotrkowskiej – ustawiona zostanie ławeczka, riksza i wielkoformatowa fotografia woonerfu przy ul. 6 Sierpnia.

- Chcemy pokazać, jaki klimat panuje w Łodzi podczas Songwriter Łódź Festival, dlatego zabieramy ze sobą fragment ulicy Piotrkowskiej. Mamy nadzieję, że dzięki temu, od 16 kwietnia na sobotnich koncertach będą obecni nie tylko łodzianie - mówi Iza Zbonikowska, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Pierwszy koncert odbędzie się już dzisiaj o godz. 16:00 na dworcu Warszawa Centralna. W specjalnie zaaranżowanej scenerii wystąpi Sołtan. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na udostępnioną pod koniec marca antresolę. Podobne koncerty w najbliższych dniach odbędą się także na dworcach we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Zagrają: Janek Samołyk, Further Away i Soxso.

- Najbliższe koncerty to już kolejne tego typu wydarzenia na dworcach kolejowych. Dotychczas można było posłuchać muzyki m.in. na wrocławskim Dworcu Świebodzkim w ramach Świebodzkiego Targu Kultury czy na dworcu Warszawa Śródmieście  podczas  Orange Warsaw Festival – mówi Paulina Jankowska, rzecznik prasowy PKP S.A.

Wykaz koncertów na dworcach:

5.04 – Warszawa Centralna
Artysta: Sołtan
Godzina: 16:00 – 17:00
www.facebook.com/MichalSoltanOfficial/
 
6.04 – Wrocław Główny
Artysta: Janek Samołyk
Godzina: 16:00 – 17:00
www.facebook.com/jsamolyk/
 
7.04 – Kraków Główny
Artysta: Further Away
Godzina: 16:00 – 17:00
https://www.facebook.com/InQba
 
8.04 – Katowice (plac Wilhelma Szewczyka 2)
Artysta: Soxso
Godzina: 16:00 – 17:00
www.facebook.com/soxsomusic

Zapraszamy!

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ