Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Z Lublina do Warszawy za 37 zł

12.09.2014

Od 15 września br. PKP Intercity obniża ceny biletów na trasie między Lublinem i Warszawą do 37 zł. Oferta łączy się z ulgami ustawowymi. Dodatkowo, na pozostałe połączenia przewoźnika będzie można kupić bilet nawet o 30% taniej.

W połowie września PKP Intercity wprowadzi na trasie Lublin –Warszawa – Lublin specjalny relacyjny cennik. Pasażer zapłaci za przejazd 37 zł, a nie jak dotychczas 44 zł. Oferta łączy się ze zniżkami ustawowymi, dzięki czemu dzieci i młodzież będą mogły podróżować na trasie za ok. 24 zł, a studenci za ok. 18 zł. Cena biletu będzie niższa, w zależności od pokonywanej długości trasy. Z Lublina do Pilawy bilet normalny będzie kosztował 26 zł, do Dęblina - 18 zł, do Puław -14 zł, a do Nałęczowa – 9 zł.

15 września w cenniku PKP Intercity pojawią się również nowe, atrakcyjniejsze rabaty w ofercie "Wcześniej" premiującej pasażerów kupujących bilety z wyprzedzeniem. Bilety kupione najpóźniej na 7 dni przed podróżą będą tańsze o 20%, a na 15 dni przed wyjazdem nawet o 30%. Oferta obowiązuje na tych trasach, na których nie ma Biletu Relacyjnego. Z upustem Wcześniej cena biletu np. z Lublina do Krakowa wyniesie  ok. 43 zł zamiast 62 zł, a do Przemyśla - 42 zł zamiast 60 zł.

Klienci PKP Intercity podróżujący z i do Lublina będą mogli kupić bilety w jeszcze lepszych cenach. Wybierając Bilet Relacyjny pojadą do Warszawy za 37 zł a korzystając z oferty "Wcześniej" np. do Gdańska zapłacą za przejazd około 51 zł - mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP Intercity. Liczymy, że dzięki temu, mimo utrudnień związanych z pracami modernizacyjnych na torach, chętnie wybiorą kolej - dodaje Szopowska.

Bilety w nowych, atrakcyjnych cenach można kupić na stacjach kolejowych oraz w Internecie na stronie www.intercity.pl

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ