Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Już w ten weekend: „Strefy Mocy PKP Intercity”!

06.04.2017

Coraz więcej pasażerów kupuje bilety kolejowe online. Bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity można nabyć przez Internet, za pośrednictwem telefonu czy tabletu nawet na 5 minut przed odjazdem. Przewoźnik będzie promował tę formę zakupu już w najbliższy weekend w specjalnych strefach zlokalizowanych na dworcach w wybranych miastach w Polsce.

Osoby planujące podróż w ten weekend (7 - 8 kwietnia) będą mogły skorzystać ze specjalnych „Stref Mocy PKP Intercity” na 7 wybranych dworcach kolejowych w Polsce. W wydzielonej przestrzeni pasażerowie będą mogli przed wyjazdem doładować swoje smartfony, tablety czy laptopy. Do ich dyspozycji będą także promotorzy mobilni, którzy poinstruują, jak korzystać z internetowego systemu sprzedaży. Strefy będą zlokalizowane na dworcach: Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Kraków Główny, Poznań Główny, Wrocław Główny i Gdańsk Główny. Punkty będą funkcjonowały w godzinach od 14:00 do 18:00.

Coraz więcej osób kupuje bilety na podróże pociągami PKP Intercity przez Internet lub aplikację IC Mobile Navigator. W ubiegłym roku w taki sposób bilet kupiło blisko 40% podróżnych, a ich liczba wciąż wzrasta. Przewoźnik stale rozwija kanał sprzedaży online. Pasażerowie za pośrednictwem systemu e-IC oprócz jednorazowych biletów na przejazd mogą również kupić bilety miesięczne, weekendowe czy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka do 4 lat. Dodatkowo od niedawna internauci mają także możliwość nabycia biletów z różnymi zniżkami (do 3) w ramach jednej transakcji czy też skorzystać z opcji wymiany i zwrotu biletu bez konieczności składania reklamacji. W tym roku PKP Intercity planuje również uruchomić sprzedaż biletów online na połączenia międzynarodowe, np. do Rosji czy Austrii.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ