Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Studenckie podróże z PKP Intercity

25.03.2015

Pendolino za 24 zł? To możliwe, dzięki uldze studenckiej obowiązującej we wszystkich pociągach PKP Intercity. 

Od połowy grudnia 2014 roku w barwach PKP Intercity kursują cztery kategorie pociągów – Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), Twoje Linie Kolejowe (TLK) oraz InterCity (IC). Na pokładach wszystkich obowiązują ulgi ustawowe, w tym 51% ulga studencka. Dzięki niej pasażerowie mogą liczyć na bilety w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pociągi PKP Intercity kursują między dużymi ośrodkami akademickimi takimi jak Warszawa, Kraków, Katowice czy Trójmiasto. Dzięki obowiązującej uldze ustawowej studenci mogą podróżować Pendolino już za 24 zł – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik PKP Intercity.

Na 51% zniżkę mogą liczyć także studenci korzystający z oferty Wcześniej, która umożliwia zakup biletu z rabatem 30, 20 i 10%.

Ulga nie tylko dla studentów
Ulga 51% obejmuje również osoby studiujące za granicą oraz słuchaczy kolegiów nauczycielskich, języków obcych oraz pracowników służb społecznych, do ukończenia 26. roku życia. Z ulgi mogą korzystać również doktoranci, którzy nie skończyli jeszcze 35. lat.

Więcej informacji: http://intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/przepisy-i-taryfy/ulgi-ustawowe/

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ