Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Podróżuj z PKP Intercity na Super Mecz

06.08.2014

PKP Intercity oficjalnym partnerem transportowym Super Meczu Real Madryt - ACF Fiorentina. Z tej okazji przewoźnik przygotował specjalną ofertę. Kibice z biletami na Super Mecz, którzy do stolicy wybiorą się pociągami PKP Intercity, bilet powrotny dostaną gratis.

Tegoroczny mecz o Super Puchar odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.  Naprzeciwko siebie staną, 10. krotny triumfator Ligi Mistrzów i najlepszy klub XX wieku według FIFA - Real Madryt oraz jeden z najbardziej utytułowanych włoskich klubów ACF Fiorentina.

PKP Intercity, jako oficjalny Partner Transportowy Super Meczu, przygotowało specjalną ofertę dla uczestników tego sportowego wydarzenia – powrót do domu za darmo.

Aby skorzystać z oferty wystarczy kupić bilet na przejazd do Warszawy dowolnym pociągiem Twoich Linii Kolejowych (TLK) lub Express InterCity (EIC). Przejazd na mecz musi odbyć się 16 sierpnia, natomiast bezpłatny powrót najwcześniej 16 sierpnia o godzinie 23:00, a najpóźniej 17 sierpnia o godzinie 16:00. Rezerwację miejsca na bezpłatny powrót pasażer będzie mógł dostać w kasie biletowej lub u konduktora w pociągu – bez dodatkowych opłat.

Podczas podróży pasażer będzie zobowiązany okazać poza biletem na przejazd, bilet na mecz oraz dokument tożsamości (bilety na mecz są imienne).

***
To już druga edycja towarzyskiego meczu o Super Puchar. Pierwszy odbył się w 30 lipca 2013 r., na PGE ARENA Gdańsk. Wzięły w nim udział drużyny FC Barcelona oraz Lechia Gdańsk, a obejrzało go ok. 34 tys. osób. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ