Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Świąteczny weekend listopadowy z PKP Intercity

29.10.2015

Rabaty dla kupujących z wyprzedzeniem, oferta dla podróżujących w weekend, więcej miejsc w pociągach i wzmocniona informacja pasażerska na dworcach. PKP Intercity jest gotowe do wzmożonego ruchu pasażerskiego w nadchodzący weekend.

Bilety w dobrej cenie
Osoby, które planują podróż i kupują bilety z wyprzedzeniem, płacą mniej. Na zapobiegliwych czekały bilety w cenie już od 49 zł na pociągi ekspresowe. Natomiast podróżni, którzy zdecydowali się na przejazd popularnymi składami TLK lub IC mogli wybrać pomiędzy szeroką ofertą Biletów Taniomiastowych lub rabatami w wysokości 10% - 30%.

Pasażerowie, którzy dopiero planują zakup biletu mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty, którą gwarantuje Bilet Weekendowy oraz Bilet Weekendowy Max. Umożliwiają one nieograniczoną liczbę przejazdów od piątkowego wieczoru do poniedziałku rano, przy czym płaci się tylko raz. Bilet Weekendowy obowiązuje na pokładach wszystkich pociągów TLK i IC. Jego rozszerzona wersja – Bilet Weekendowy Max – uprawnia także do przejazdów pociągami ekspresowymi i Express InterCity Premium, przy czym w tym ostatnim do każdego przejazdu należy nabyć miejscówkę w cenie 10 zł. Ceny ofert weekendowych zaczynają się już od 79 zł.

Więcej miejsc w pociągach
Od najbliższego czwartku aż do poniedziałku na najpopularniejszych trasach pojawią się dodatkowe wagony. Więcej miejsc dla pasażerów będzie dostępnych w pociągach kursujących m.in. w relacjach: Warszawa - Kraków, Gdynia – Bielsko-Biała, Katowice – Bydgoszcz czy Kraków – Lublin.

Na największych dworcach podróżni otrzymają wsparcie informatorów mobilnych. Godziny przyjazdów oraz odjazdów pociągów są dostępne na stronach internetowych: www.intercity.pl, www.plk-sa.pl oraz www.rozklad-pkp.pl. Ponadto informacje o aktualnych rozkładach można również uzyskać dzwoniąc na infolinię (19 757).

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ