Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Więcej tanich biletów na trasie Olsztyn - Warszawa

16.05.2014

Chcesz odkryć uroki Warmii lub wyskoczyć do stolicy? Już od tego weekendu więcej tanich biletów na dla osób planujących podróż do Olsztyna lub Warszawy. Można je kupić w dobrych cenach: 29 zł na TLK i 49 zł na EIC!

Więcej tanich biletów
Od marca, w każdy kolejny weekend, PKP Intercity oferuje w internecie pulę tanich biletów - 29 zł na pociągi Twoich Linii Kolejowych i 49 zł na Expressy InterCity. Oferta obejmuje przejazdy na dowolnej trasie, w wybranym przez pasażera terminie. Bilet kupuje się w weekend, ale można na nim podróżować w dowolny dzień tygodnia, od poniedziałku do niedzieli.

Od najbliższej soboty zwiększy się pula tanich biletów w pociągach kursujących w relacji Warszawa – Olsztyn - Warszawa. Osoby korzystające z np. z pociągu TLK Mazury czy TLK Kormoran kupią bilet już o ponad 40% taniej.

Na co dzień
Każdego dnia, na trasie między Warszawą i Olsztynem, PKP Intercity oferuje pasażerom cztery pary pociągów – trzy TLK oraz jeden EIC. Średni czas przejazdu wynosi ok. 3 godzin. 

Wszystkie pociągi oferują rezerwację miejsc w cenie biletu, udogodnienia do przewozu rowerów, dedykowane miejsca dla osób podróżujących z małymi dziećmi.
W ramach „Weekendowej Biletomanii” wciąż jest dostępnych ponad 800 tys. biletów.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ