Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Przejazd taksówką za połowę ceny z biletem na Pendolino! Kolejna odsłona promocyjnej akcji PKP Intercity z korporacjami taksówkowymi

22.12.2015

Aż 50% rabat na przejazd taksówką sieci iTaxi dla pasażerów pociągów Express Intercity Premium. Do 3 stycznia 2016 roku podróżni kupując bilet online, otrzymają kod uprawniający do promocyjnego przejazdu m.in. w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.
Sprawne dotarcie na dworzec przed odjazdem pociągu czy wygodny powrót do domu po podróży – na to mogą liczyć pasażerowie pociągów Express Intercity Premium. Od dzisiaj do 3 stycznia 2016 r. kupując bilet w serwisie e-IC na przejazd popularnym Pendolino, podróżni otrzymają 50% rabat na przejazdy taksówką należącą do sieci iTaxi.

W pierwszym etapie akcji, która realizowana była na przełomie listopada i grudnia, pasażerowie pobrali kilka tysięcy kuponów. Zachęceni dobrymi wynikami startu tego projektu, przystępujemy do kolejnego pilotażu. Zanim wprowadzimy usługę „bilet + taxi”, chcemy zebrać jak najwięcej opinii oraz uwag pasażerów. Dzięki temu docelowa oferta będzie dopasowana do rzeczywistych oczekiwań i potrzeb naszych klientów – wyjaśnia Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Jednorazowe kody są przyznawane do wybranych biletów online i może z nich skorzystać do 4 lutego 2016 roku. Podróżni będą mogli skorzystać z tańszych przejazdów taksówkami w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Gdynia i Sopot. Aby otrzymać kod, należy zaznaczyć pole „Złap Tańsze Taxi” na ekranie podsumowującym transakcję. Zostanie on wygenerowany wraz z mailem potwierdzającym zakup oraz z biletem elektronicznym. Kod należy wprowadzić do aplikacji mobilnej iTaxi przed zamówieniem taksówki, a następnie skorzystać z przejazdu przy użyciu opcji „płatności mobilne”.

Po raz pierwszy największy polski przewoźnik połączył swoje siły z polską aplikacją do zamawiania taksówek. Dzięki tej współpracy powstała wyjątkowa oferta dla podróżnych. Połączenie usług transportowych to wygodne dla nich rozwiązanie. Dzięki niemu pasażerowie oszczędzają czas i pieniądze – podkreślił Dawid Olszta, dyrektor marketingu iTaxi.

Organizatorami promocji są PKP IC* oraz iTaxi – firma, która stworzyła popularną aplikację do zamawiania taksówek.

*Wszelkie sugestie dotyczące akcji można zgłaszać na adres: TaxiOpinie@intercity.pl. Regulamin promocji dostępny na stronie: www.intercity.pl/itaxi.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ