Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Do Trójmiasta lub nad morze? Tylko pociągiem PKP Intercity

07.08.2014

29 zł – tyle może kosztować bilet PKP Intercity do Trójmiasta. Jeśli pasażer wybierze pociąg Express InterCity (EIC) za podróż może zapłacić jedynie 49 zł. Bilet w dobrej cenie do nabycia w Internecie, w ramach Weekendowej Biletomanii. W ofercie wciąż dostępnych jest 0,5 mln biletów. PKP Intercity to również  szeroki wybór połączeń, gwarancja miejsca oraz konkurencyjny czas przejazdu.

Weekendowo jeszcze taniej
Wszystkie bilety na trasie do Trójmiasta można kupić w atrakcyjnych cenach. Każdy za podróż może zapłacić mniej. Wystarczy zapolować na bilet w ramach Weekendowej Biletomanii. W soboty i niedziele, PKP Intercity oferuje kupującym w Internecie pulę tanich biletów - 29 zł na pociągi Twoich Linii Kolejowych (TLK) i 49 zł na Expressy InterCity (EIC). Oferta obejmuje przejazdy na dowolnej trasie, w wybranym przez pasażera terminie. Bilety są dostępne w weekend, ale sama podróż może się odbyć w dowolnie wybranym dniu, od poniedziałku do niedzieli. W Weekendowej Biletomanii wciąż dostępnych jest 0,5 mln biletów.

Nie tylko w weekendy - Bilet Relacyjny
Bilet w atrakcyjnej cenie można również dostać w tradycyjnej kasie czy biletomacie. Bilet Relacyjny to oferta skierowana do podróżujących do Trójmiasta z Warszawy, Poznania czy Bydgoszczy. Na trasach obowiązuje specjalny, promocyjny cennik, w którym bilety są tańsze nawet o 40%. Np. za podróż z Warszawy do Gdyni student zapłaci jedynie 36,75 zł, a uczeń 44,10 zł.

Zawsze z PKP Intercity
Każdego dnia, podróżującym do Trójmiasta PKP Intercity oferuje szeroką siatkę połączeń. W sumie jest ich 26 - 6 EIC i 20 TLK. Średni czas przejazdu ze stolicy nad morze to teraz ok. 4h 30 min, z Poznania ok.3h 40 min, a z Bydgoszczy jedynie 1h 50 min.

Standardowo w pociągach pasażerowie mogą wybierać miejsca w 1 lub 2 klasie. Dodatkowo, w nocnych pasażer znajdzie wagony sypialne i kuszetki.

Wszystkie pociągi PKP Intercity oferują rezerwację miejsca w cenie biletu, dedykowane przedziały dla osób podróżujących z małymi dziećmi. W wybranych składach znajdują się wagony WARS, oferujące świeże, autorskie dania dla każdego. Dodatkowo na pokładzie EIC Jantar przewoźnik oferuje bezpłatne Wi-Fi.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ