Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Utrudnienia na trasie Krzyż - Szczecin

27.01.2016
Wczoraj, o godzinie 22:00 na stacji Słonice, wykoleiła się lokomotywa i pusta cysterna. Nikomu nic się nie stało. Nie było zagrożenia dla środowiska.

Ruch przez stacje Słonice - na trasie Krzyż - Szczecin - został wstrzymany. Na miejscu non stop pracują służby techniczne. Wstępnie ruch pociągów może być wznowiony w godzinach popołudniowych. Okoliczności zdarzenia wyjaśni specjalna komisja.

Zarządca infrastruktury, PLK wspólnie z przewoźnikiem ustaliły zmienioną trasę przejazdu przez Rzepin dla pociągów dalekobieżnych ze Szczecina do Poznania z wykorzystaniem autobusów na odcinku Szczecin - Poznań .

W komunikacji regionalnej wprowadzona jest komunikacja zastępcza między Słonicami a Rębuszem. Dodatkowe informacje o zmianach w komunikacji podawane są w pociągach, na peronach i dworcach. Podróżni opóźnionych pociągów mogą liczyć na poczęstunek, maja możliwość uzyskania częściowego zwrotu kosztów podroży.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ