Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Nadal można zaplanować weekendowy wyjazd we dwoje z PKP Intercity

19.02.2015

Choć Walentynki już za nami, wciąż można zaplanować weekendowy wyjazd we dwoje z PKP Intercity. Jeszcze przez dwie najbliższe soboty i niedziele ( 21.02 - 22.02 oraz 28.02 - 1.03) będzie można skorzystać ze specjalnej promocji „Weekendy dla zakochanych z PKP Intercity” i otrzymać dwa bilety w cenie jednego.

Jak otrzymać promocyjny bilet? To bardzo proste. Wystarczy w dniu wyjazdu w okienku kasowym kupić jeden bilet oraz okazać wydrukowany ze strony www.intercity.pl specjalny kupon promocyjny. Podróżny otrzyma wówczas na przejazd drugiej osoby bilet promocyjny. Akcja uwzględnia zniżki ustawowe. Oferta obowiązuje na dowolnej trasie we wszystkich kategoriach pociągów krajowych PKP Intercity. Bilety można nabyć na przejazdy klasą 1. lub  2. Każdy z pasażerów może wykorzystać więcej niż jeden kupon promocyjny.

Do tej pory najwięcej par wyruszyło z Warszawy w kierunku Krakowa i Poznania. Najdłuższa podróż odbyła się na trasie Katowice - Tczew i wyniosła 594 km, a najkrótsza na odcinku Gdańsk - Malbork i liczyła 50 km.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ