Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Ekstra rabat na częste podróże na linii Warszawa-Białystok!

22.01.2016

Podróżuj częściej i płać mniej! PKP Intercity wprowadza na trasie Białystok – Warszawa – Białystok specjalny Bilet Abonamentowy. Pasażerowie zyskują nawet 36 % rabat, dzięki czemu za siedem przejazdów Białystok-Warszawa płacą tylko 150 zł.

Specjalny Bilet Abonamentowy to idealne rozwiązanie dla często podróżujących albo osób jadących w większej grupie. Jest ważny 3 miesiące, w 2. klasie pociągów TLK lub IC w jednej, określonej relacji. Oferta umożliwia skorzystanie z siedmiu przejazdów, płacąc jedynie za pięć. Przejazdy na podstawie specjalnego Biletu Abonamentowego można zrealizować w ciągu trzech miesięcy od daty wydania lub wskazanej przez kupującego.

Już 22 stycznia br. PKP Intercity wprowadza nową odsłonę oferty, dedykowaną specjalnie pasażerom podróżującym na trasie Białystok – Warszawa – Białystok. Cena specjalnego Biletu Abonamentowego w całej relacji będzie naliczana nie z użyciem cennika standardowego, ale na podstawie promocyjnego Biletu Taniomiastowego (30zł). Dzięki temu pasażerowie zapłacą za ofertę abonamentową 150 zł, a nie jak dotychczas 235 zł (w relacji Warszawa Centralna – Białystok). Pasażer zyskuje 36 % rabat, co sprawia, że cena za jeden przejazd wyniesie tylko ok. 21 zł. Specjalny Bilet Abonamentowy będzie obowiązywał również w relacjach pośrednich na tej trasie, m.in. pomiędzy Warszawą a Małkinią, Warszawą a Tłuszczem, czy Tłuszczem a Białymstokiem. Opłata za specjalny Bilet Abonamentowy na tych odcinkach będzie obliczana na podstawie promocyjnych Biletów Taniomiastowych w odpowiednich relacjach.

Nowy rok zaczynamy powrotem na linię do/z Białegostoku. Jest to dla nas jeden z najważniejszych rynków i chcemy się dobrze przypomnieć naszym pasażerom na tej linii. Dlatego właśnie wprowadzamy do ruchu nowoczesne składy PesaDART oraz proponujemy atrakcyjne oferty cenowe. Już od marca planujemy poszerzyć siatkę połączeń o kolejne 3 pociągi i zaoferujemy bilety w promocyjnych cenach również dla podróżujących rzadziej. Oferta PKP Intercity do Białegostoku to coraz lepszy tabor, dobry czas przejazdu atrakcyjna cena - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity.

Specjalny Bilet Abonamentowy nie jest imienny, więc może z niego korzystać nawet kilka osób równocześnie - tyle, ile przejazdów zostało jeszcze do wykorzystania. Oznacza to również, że można go przekazywać, członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym. Przed każdą podróżą specjalny Bilet Abonamentowy należy aktywować w kasie. Oferta jest dostępna wyłącznie w kasach biletowych.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ