Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Zmiana organizacji ruchu na linii Warszawa - Białystok

06.10.2014

W związku z modernizacją linii kolejowej nr 6, od 12 października 2014 zawieszone zostaje kursowanie pociągów na trasie Warszawa – Małkinia. W związku z tym faktem PKP Intercity uruchomiło dla Pasażerów autobusową komunikację zastępczą.

Miejscem odjazdu autobusów jest pierwsze stanowisko (pomiędzy dworcem Warszawa Centralna, a Centrum Handlowym „Złote Tarasy”) przy hali głównej dworca od strony ul. Emilii Plater. W Małkini następuje przesiadka na pociąg do Białegostoku.

Pasażerowie wyjeżdzający z Białegostoku dojadą do Małkini pociągiem, natomiast na trasie Małkinia – Warszawa obowiązuje autobusowa komunikacja zastępcza. Miejscem odjazdu autobusów jest plac przy dworcu kolejowym.

Jednocześnie przypominamy podróżnym o możliwości skorzystania z oferty PKP Intercity BUS, która oferuje bezpośrednie połączenie autobusowe ze stacji Warszawa Centralna do stacji Białystok oraz ze stacji Białystok do stacji Warszawa Centralna.

Pasażerów przyjeżdzających lub odjeżdżających ze stacji Warszawa Centralna informujemy, ze PKP Intercity nie gwarantuje dogodnych przesiadek.

Szczegółowe informacje dotyczące przewozu bagażu, określa Regulamin Przewozu Osób, Rzeczy i Zwierząt przez Spółkę PKP Intercity SA. Nie ma możliwości przewozu bagażu, którego umieszczenie w luku bagażowym nie jest możliwe (np. wózkow i rowerów niepodlegających złożeniu). Nie ma możliwości nadawania przesyłek konduktorskich.

Szczegóły dotyczące godzin odjazdów i przyjazdów można uzyskać klikając w poniższe grafiki.

Polecamy

PLIKI DO POBRANIA

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ