Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Wirtualne wycieczki po najnowszych składach PKP Intercity

01.04.2016

Nie miałeś jeszcze okazji podróżować nowoczesnymi pociągami kategorii InterCity? Sprawdź, jak wygląda wnętrze pojazdów FLIRT3 i PesaDART! PKP Intercity zaprasza na wirtualny spacer po najnowszych pojazdach.

Składy FLIRT3 i PesaDART dołączyły do pociągów, które można zwiedzać wirtualnie. Wystarczy wejść na stronę internetową PKP Intercity i pod linkiem https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/nasze-pociagi/intercity/flirt.html#trip zobaczyć wnętrze pojazdu FLIRT3, a pod linkiem https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/nasze-pociagi/intercity/pesadart.html#trip pociągu PesaDART. Podczas wirtualnej wycieczki podróżni mogą obejrzeć pociąg, m.in. człony 1. i 2. klasy, część restauracyjną, miejsca na rowery czy nowoczesną toaletę. Zainteresowani koleją „od kuchni" mogą również zajrzeć do kabiny maszynisty i sprawdzić jak wygląda pulpit sterowania pojazdem.

Dodatkowo na specjalnych podstronach poświęconych każdemu z najnowszych składów znalazły się niezbędne informacje na temat ich wyposażenia czy tras, po których kursują. Podróżni mogą również sprawdzić rozkład miejsc w pociągu.

Od grudnia 2015 roku pasażerowie PKP Intercity mogą podróżować pociągami FLIRT3 i PesaDART. Składy kursują w atrakcyjnej cenowo kategorii InterCity, a na ich pokładzie na podróżnych czeka wiele udogodnień, takich jak np.: wygodne fotele, gniazdka elektryczne, nowoczesne toalety  klimatyzacja czy WiFi. Składy zostały także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, podróżujących z małymi dziećmi czy pasażerów z rowerami i nartami.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ