Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

E-wniosek na przejazdy grupowe w PKP Intercity

24.03.2014

Będzie łatwiej, szybciej i bez wychodzenia z domu. PKP Intercity uruchomiło specjalną aplikację dla pasażerów podróżujących w grupie. Wniosek składa się przez Internet, a czas jego rozpatrzenia to maksymalnie 5 dni.

Przejazd grupowy pociągiem PKP Intercity to atrakcyjna cenowo propozycja dla tych, którzy podróżują w grupie co najmniej 11 osobowej. Na każde 20 osób jedna jest uprawniona do bezpłatnego przejazdu. 

W ubiegłych latach wniosek na taki przejazd należało złożyć w formie papierowej w kasie. Teraz wystarczy wejść na stronę http://przejazdygrupowe.intercity.pl/ i wypełnić formularz. Najwcześniej  można to zrobić na 90, a najpóźniej na 14 dni przed planowanym wyjazdem. Czas rozpatrywania wniosku to maksymalnie 5 dni roboczych.

Każdego roku przewozimy kilkaset tysięcy pasażerów podróżujących w zorganizowanych grupach. Są to głównie dzieci oraz młodzież wyjeżdżające na wakacje czy ferie. E-wniosek znacznie usprawni obsługę klientów. Od momentu uruchomienia aplikacji przyjęliśmy już ponad 900 zgłoszeń – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP intercity.

***
Jak korzystać z aplikacji?

Wystarczy:
1.    Zarejestrować się lub zalogować na stronie http://przejazdygrupowe.intercity.pl/
2.    Wypełnić elektroniczny wniosek (wzór wniosku poniżej) i kliknąć przycisk „Zapisz”.
3.    W przypadku pozytywnego rozpatrzeniu wniosku należy wydrukować „Kartę przejazdu grupy” – logując się wcześniej na swoje konto w aplikacji.
4.    Bilety należy wykupić - we wskazanej we wniosku kasie PKP Intercity - najpóźniej na 7 dni przed terminem wyjazdu.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ