Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Dłużej za darmo na parkingu podziemnym

07.05.2014

Polskie Koleje Państwowe S.A. wprowadziły nowy cennik na parkingach na dworcu Wrocław Główny.

Na parkingu podziemnym pod placem dworcowym zaparkujecie za darmo przez 30 minut, czyli 10 minut dłużej niż to było do tej pory. Pozostałe ceny w parkingu podziemnym pozostały bez zmian. Za godzinę stawka na parkingu wynosi - 2 złote, doba parkingowa - 40 złotych, postój od 3 do 7 dni - 200 złotych. Można również wykupić abonamenty. Miesięczny całodobowy kosztuje 350 złotych, natomiast nocny (w godzinach od 18 do 8 rano) – 100 złotych.

Wraz z nowym cennikiem zmianie uległy ceny na parkingu naziemnym. Ma on być typowym parkingiem kiss and ride (przewidzianym na postój chwilowy). Darmowy postój wynosi 15 minut, do 30 minut – 3 złote i za każde następne 30 minut – 3 złote. W ten sposób wraz z zarządcą parkingu chcemy zachęcić mieszkańców i podróżnych, którzy planują dłuższą podróż do korzystania z parkingu podziemnego.

Miesięcznie z parkingu podziemnego dworca Wrocław Główny korzysta około 7 tysięcy podróżnych.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ