Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Wspólne kolędowanie na Dworcu Wschodnim

29.01.2016

Boże Narodzenie już za nami. Mimo to, świąteczny nastrój nadal trwa. PKP S.A. zaprasza na wspólne kolędowanie na warszawskim Dworcu Wschodnim.

Już jutro na podróżnych odwiedzających dworzec Warszawa Wschodnia czekać będzie miła niespodzianka. Znane kolędy i pastorałki w hali głównej budynku zaśpiewają cztery chóry: Con Passione (PJATK), Allegrezza del Canto, Cantare i Uśmiech (Dom Kultury Śródmieście).

Zapraszamy do udziału we wspólnym kolędowaniu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa około godziny. Udział jest bezpłatny.

***
Wspólne kolędowanie to nie jedyna świąteczna inicjatywa organizowana na dworcu kolejowym. Pod koniec ubiegłego roku w 5 największych obiektach pojawiły się specjalne fotobudki, w których można było stworzyć unikalne kartki świąteczno-noworoczne. Ich wysyłką zajęła się Świąteczna Poczta PKP S.A.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ