Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

PKP Intercity oraz Koleje Mazowieckie kontynuują współpracę

16.06.2014

PKP Intercity oraz Koleje Mazowieckie kontynuują współpracę. Do 31 sierpnia 2014 roku przewoźnicy będą honorować bilety na pokładach swoich pociągów kursujących w relacji Skierniewice - Warszawa - Skierniewice.
Honorowanie biletów oznacza, że pasażerowie podróżujący pomiędzy Skierniewicami, Żyrardowem a Warszawą z biletami na pociągi TLK będą mogli korzystać z połączeń Kolei Mazowieckich, a bilety Kolei Mazowieckich będą ważne w pociągach TLK. Udogodnienie dotyczy zarówno biletów jednorazowych, jak i najpopularniejszych na tej linii, biletów miesięcznych. acPKP Intercity planuje również wypracować z Kolejami Mazowieckimi wspólną ofertę biletową na odcinku Warszawa – Skierniewice, która mogłaby wejść w życie na jesieni.

 

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ