Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Zbiórka krwi przed dworcem Wrocław Główny

15.04.2016

Już jutro, 15 kwietnia 2016 r., przed dworcem Wrocław Główny po raz kolejny stanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać krew. Partnerem akcji jest PKP S.A.
 Krew będzie można oddawać od godziny 9:00 do 13:00. na placu przed gmachem dworca od strony ul. Piłsudskiego. Zgłaszać mogą się wszystkie osoby, które  cieszą  się dobrym stanem zdrowia, nie przekroczyły 65 roku życia i ważą powyżej 50 kg. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.
 Honorowa zbiórka krwi przed budynkiem wrocławskiego dworca organizowana jest już po raz siódmy. Dotychczas udało się zgromadzić blisko 60 litrów krwi. Kolejna akcja zaplanowana jest na czerwiec br.
Organizatorem wydarzenia jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, a partnerami: PKP S.A. i Międzyzakładowy Klub Honorowych Dawców Krwi przy dworcu Wrocław Główny.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ