Rozkład Jazdy PKP – Aktualności

Aktualności:

Zbiórka krwi przed dworcem Wrocław Główny

18.02.2016

19 lutego 2016 r. przed dworcem Wrocław Główny stanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać krew. Partnerem akcji jest PKP S.A.
 
Krew będzie można oddawać od godziny 9:00 do 13:00 na placu przed gmachem dworca od ul. Piłsudskiego. Zgłaszać mogą się wszystkie osoby, które cieszą  się dobrym stanem zdrowia, nie przekroczyły 65 roku życia i ważą powyżej 50 kg. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.
 
Honorowa zbiórka krwi przed budynkiem wrocławskiego dworca organizowana będzie już po raz szósty. Dotychczas udało się zgromadzić blisko 42 litry krwi. Kolejna akcja zaplanowana jest na kwiecień br.

Organizatorem akcji jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, a partnerem wydarzenia Międzyzakładowy Klub Honorowych Dawców Krwi przy dworcu Wrocław Główny.

Polecamy

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ