Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Łódź Kaliska   10:20 R 17505 III/9
zwiń rozwiń Pabianice 10:32 10:33   III/1
zwiń rozwiń Chechło 10:36 10:36   I/1
zwiń rozwiń Dobroń 10:40 10:40   I/1
zwiń rozwiń Kolumna 10:44 10:44   II/1
zwiń rozwiń Łask 10:50 10:50   IV/1
zwiń rozwiń Borszewice 10:55 10:56   I/1
zwiń rozwiń Zduńska Wola 11:01 11:02   III/1
zwiń rozwiń Męcka Wola 11:06 11:06   I/1
zwiń rozwiń Sieradz Męka 11:10 11:11   I/1
zwiń rozwiń Sieradz Warta 11:14 11:14   I/1
zwiń rozwiń Sieradz 11:17 11:19   II/1
zwiń rozwiń Sędzice 11:26 11:26   III/1
zwiń rozwiń Błaszki 11:32 11:32   II/1
zwiń rozwiń Skalmierz 11:35 11:36   I/1
zwiń rozwiń Radliczyce 11:40 11:41   I/1
zwiń rozwiń Opatówek 11:47 11:47   II/1
zwiń rozwiń Kalisz Winiary 11:52 11:52   I/1
zwiń rozwiń Kalisz 11:59 12:00   I/1
zwiń rozwiń Kalisz Szczypiorno 12:03 12:03   I/1
zwiń rozwiń Nowe Skalmierzyce 12:06 12:07   II/1
zwiń rozwiń Ociąż 12:11 12:11   I/1
zwiń rozwiń Czekanów 12:15 12:16   I/1
zwiń rozwiń Ostrów Wielkopolski 12:22 12:40   I/1
zwiń rozwiń Biniew 12:46 12:47   I/1
zwiń rozwiń Bronów 12:51 12:52   I/1
zwiń rozwiń Taczanów 12:55 12:56   I/1
zwiń rozwiń Pleszew 13:00 13:00   I/1
zwiń rozwiń Kotlin 13:05 13:05   I/1
zwiń rozwiń Witaszyce 13:10 13:11   I/1
zwiń rozwiń Jarocin 13:16 13:20   I/1
zwiń rozwiń Mieszków 13:25 13:25   I/1
zwiń rozwiń Chocicza 13:31 13:31   I/1
zwiń rozwiń Solec Wielkopolski 13:35 13:35   I/1
zwiń rozwiń Sulęcinek 13:38 13:39   II/1
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 13:45 13:47   I/1
zwiń rozwiń Pierzchno 13:53 13:53   I/1
zwiń rozwiń Kórnik 13:57 13:57   I/1
zwiń rozwiń Gądki 14:00 14:01    
zwiń rozwiń Poznań Krzesiny 14:05 14:05    
zwiń rozwiń Poznań Starołęka 14:09 14:09    
zwiń rozwiń Poznań Dębina 14:11 14:12    
zwiń rozwiń Poznań Główny 14:16      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się