Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Poznań Główny   21:57 R 78385  
zwiń rozwiń Poznań Wola 22:03 22:04   II/1
zwiń rozwiń Kiekrz 22:09 22:09    
zwiń rozwiń Rokietnica 22:14 22:15    
zwiń rozwiń Pamiątkowo 22:20 22:20    
zwiń rozwiń Baborówko 22:25 22:25    
zwiń rozwiń Szamotuły 22:29 22:30    
zwiń rozwiń Pęckowo 22:37 22:37    
zwiń rozwiń Wronki 22:44 22:44    
zwiń rozwiń Mokrz 22:51 22:52    
zwiń rozwiń Miały 22:59 23:00    
zwiń rozwiń Drawski Młyn 23:06 23:06    
zwiń rozwiń Krzyż 23:12      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się