Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   05:47 SKM95601
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:49 05:50  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:52 05:52  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:54 05:54  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:56 05:57  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:59 05:59  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 06:02 06:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 06:04 06:04  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:06 06:06  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 06:08 06:08  
zwiń rozwiń Sopot 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 06:13 06:13  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 06:16 06:16  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 06:18 06:19  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:21 06:22  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 06:24 06:25  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 06:26 06:27  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 06:30 06:30  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 06:32 06:32  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 06:34 06:35  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 06:36 06:36  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 06:40 06:41  
zwiń rozwiń Rumia 06:44 06:46  
zwiń rozwiń Reda 06:51    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się