Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Kielce   13:49 R 20714 I/4
zwiń rozwiń Kielce Piaski 13:51 13:52    
zwiń rozwiń Kostomłoty 13:56 13:56    
zwiń rozwiń Tumlin 14:02 14:02    
zwiń rozwiń Zagnańsk 14:07 14:07    
zwiń rozwiń Łączna 14:17 14:17    
zwiń rozwiń Berezów 14:22 14:22    
zwiń rozwiń Suchedniów 14:25 14:25    
zwiń rozwiń Suchedniów Płn. 14:28 14:28    
zwiń rozwiń Skarżysko Zachodnie 14:32 14:32    
zwiń rozwiń Skarżysko-Kamienna 14:35 14:36 R 20715 III/8
zwiń rozwiń Skarżysko Kościelne 14:41 14:41    
zwiń rozwiń Marcinków 14:52 14:53    
zwiń rozwiń Wąchock 14:57 14:57    
zwiń rozwiń Starachowice 15:04 15:04    
zwiń rozwiń Starachowice Wsch. 15:07 15:08   II/1
zwiń rozwiń Starachowice Michałów 15:13 15:14    
zwiń rozwiń Styków Iłżecki 15:18 15:19    
zwiń rozwiń Brody Iłżeckie 15:24 15:25    
zwiń rozwiń Staw Kunowski 15:30 15:31    
zwiń rozwiń Kunów 15:38 15:38    
zwiń rozwiń Boksycka 15:42 15:42    
zwiń rozwiń Ostrowiec Świętokrzyski 15:47      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się