Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Freiburg(Breisgau) Hbf   09:24 88358
zwiń rozwiń Freiburg Klinikum 09:26 09:26  
zwiń rozwiń Freiburg Messe/Universität 09:27 09:27  
zwiń rozwiń Freiburg West 09:30 09:30  
zwiń rozwiń Hugstetten 09:33 09:33  
zwiń rozwiń Gottenheim 09:37 09:39  
zwiń rozwiń Wasenweiler 09:42 09:42  
zwiń rozwiń Ihringen 09:45 09:45  
zwiń rozwiń Breisach 09:50    

Dalsze informacje:

  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się