Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Venezia Santa Lucia   21:04 NJ 40236 nightjet
zwiń rozwiń Venezia Mestre 21:14 21:16  
zwiń rozwiń Treviso Centrale 21:34 21:36  
zwiń rozwiń Conegliano 21:54 21:56  
zwiń rozwiń Pordenone 22:15 22:17  
zwiń rozwiń Udine 22:45 22:47  
zwiń rozwiń Tarvisio Boscoverde 23:59 00:20  
zwiń rozwiń Villach Hbf 00:42 01:50  
zwiń rozwiń Salzburg Hbf 04:04 04:27  
zwiń rozwiń Rosenheim 05:28    
zwiń rozwiń München Ost 05:57    
zwiń rozwiń München Hbf 06:10    

Dalsze informacje:

  • wagon z m. do siedz. tylko 2 kl.
  • ÖBB Nightjet (www.nightjet.com)
  • rezerwacja obowiązkowa (Salzburg Hbf --> München Hbf)
  • Komfort bilet (IRT Integrated Reservation Ticket)
  • wagon z miejscami do leżenia
  • wagon sypialny
  • przekąski i napoje u konwojenta wagonu sypialnego/kuszetki

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ