Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Bad Krozingen   05:16 72501
zwiń rozwiń Bad Krozingen Ost 05:19 05:19  
zwiń rozwiń Oberkrozingen 05:21 05:21  
zwiń rozwiń Staufen 05:24 05:25  
zwiń rozwiń Staufen Süd 05:28 05:28  
zwiń rozwiń Etzenbach 05:31 05:31  
zwiń rozwiń Dietzelbach 05:33 05:33  
zwiń rozwiń Hof(Münstertal) 05:35 05:35  
zwiń rozwiń Münstertal(Schwarzwald) 05:36    

Dalsze informacje:

  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290
  • Suedwestdeutsche Verkehrs-AG

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się