Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń München Hbf   20:44 ICE 990
zwiń rozwiń München-Pasing   20:53  
zwiń rozwiń Augsburg Hbf 21:15 21:17  
zwiń rozwiń Günzburg 21:45 21:47  
zwiń rozwiń Ulm Hbf 22:02 22:04  
zwiń rozwiń Stuttgart Hbf 22:59 23:05  
zwiń rozwiń Mannheim Hbf 23:45 23:51  
zwiń rozwiń Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 00:23 00:31  
zwiń rozwiń Frankfurt(Main)Hbf 00:42 00:55  
zwiń rozwiń Hanau Hbf 01:11 01:13  
zwiń rozwiń Fulda 01:55 01:58  
zwiń rozwiń Bad Hersfeld 02:23 02:25  
zwiń rozwiń Göttingen 03:23 03:25  
zwiń rozwiń Hannover Hbf 04:21 04:24  
zwiń rozwiń Lüneburg 05:17 05:25  
zwiń rozwiń Hamburg-Harburg 05:43    
zwiń rozwiń Hamburg Hbf 05:54    
zwiń rozwiń Hamburg Dammtor 06:05    
zwiń rozwiń Hamburg-Altona 06:13    

Dalsze informacje:

  • restauracja pokładowa (München Hbf --> Frankfurt(Main)Hbf)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ