Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Lębork   04:22 SKM97800 L3
zwiń rozwiń Lębork Mosty 04:25 04:25  
zwiń rozwiń Godętowo 04:30 04:30  
zwiń rozwiń Bożepole Wielkie 04:36 04:36  
zwiń rozwiń Strzebielino Morskie 04:40 04:40  
zwiń rozwiń Luzino 04:44 04:45  
zwiń rozwiń Gościcino Wejherowskie 04:50 04:56  
zwiń rozwiń Wejherowo 05:00 05:00  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 05:02 05:02  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 05:07 05:08  
zwiń rozwiń Reda 05:11 05:11  
zwiń rozwiń Rumia 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 05:18 05:18  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 05:22 05:22  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 05:24 05:25  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 05:26 05:27  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 05:28 05:29  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 05:31 05:32  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 05:34 05:35  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 05:36 05:37  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 05:39 05:40  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 05:42 05:42  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 05:45 05:45  
zwiń rozwiń Sopot 05:48 05:49  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:52 05:53  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:54 05:55  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:57 05:57  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:59 06:00  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 06:01 06:03  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 06:05 06:05  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 06:07 06:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 06:13    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się